120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

باشگاه انرژی های تجدیدپذیر - شهریورباشگاه انرژی های تجدیدپذیر شهریورماه، در روز پنج شنبه، ۱۳۹۳/۰۶/۲۷ از ساعت ۹ الی ۱۲ در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می گردد.

در این باشگاه بخش های مختلفی از جمله اخبار انرژی های تجدیدپذیر، نمایش فیلم کوتاه و یک سخنرانی با موضوع “بررسی منابع زیست توده و فناوری های تولید انرژی از آنها” با حضور یکی از کارشناسان دفتر زیست توده سازمان انرژی های نو ایران(سانا) و همچنین یک سخنرانی دیگر با عنوان “وضعیت چشم انداز و برنامه های توسعه انرژی های تجدیدپذیر در ایران (با تاکید بر نصب سامانه های فوتوولتائیک در محل مشترکین” با حضور جناب آقای مهندس مسعود خانی، مجری قراردادهای بیع متقابل صرفه جویی سوخت و طرح های عوارض برق، ارائه خواهد شد.

امید است این گونه کوشش ها باعث بهره وری بهینه از سرچشمه های سرشار انرژی های تجدید پذیر و بهبود محیط زیست گردد.

قبلا از بذل توجه و تشریف فرمایی همه علاقمندان سپاسگذاریم.

لطفاً در صورتیکه تمایل به حضور دارید، با صرف کمی از وقت گرانبهای خود و تکمیل فرم زیر ما را در برگزاری هرچه بهتر این گردهمایی یاری رسانید. در صورت بروز هرگونه مشکل در مشاهده یا تکمیل این فرم، با شماره ۰۹۱۹۹۱۶۸۶۲۶ تماس حاصل فرمایید.

 


فرم به دلیل پایان مهلت ثبت نام غیرفعال گردید!دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×