120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

شرکت آئودی از جدیدترین دوچرخه برقی ساخت این شرکت رونمایی کرد. این دوچرخه برقی بهترین و گرانترین محصولی است که به بازار ارایه شده است. وزن بدنه اصلی این دوچرخه به دلیل استفاده از فیبر کربن فوق سبک در آن در حدود 1600 گرم می‌باشد و در صورت مصرف حداکثر انرژی قابلیت رسیدن به سرعت 80 کیلومتر بر ساعت را دارد که رکوردی جدید محسوب می‌شود. وزن کلی این دوچرخه برقی با تمام متعلقات آن 21 کیلوگرم می‌باشد.

دوچرخه سوار قادر خواهد بود از 5 حالت مختلف برای استفاده از این دوچرخه برقی انتخاب نماید. این 5 حالت ترکیبهای مختلفی از پدالی کامل تا برقی کامل را شامل می‌شوند.  در حالت Pure، دوچرخه سوار فقط به صورت رکاب زدن از دوچرخه استفاده می‌کند. حالت Pedelec برای زمانی است که دوچرخه سوار بخواهد از نیروی الکتریکی دوچرخه برای رکاب زدن کمک بگیرد. در حالت eGrip موتور برقی این دوچرخه تمام نیروی لازم جهت حرکت آن را فراهم خواهد ساخت.

به شما پیشنهاد می‌کنیم یکی از مطالب قبلی این سایت که در مورد مزایای استفاده از دوچرخه برقی است را حتماً بخوانید.


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×