120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

یک کشنده مخصوص در حال حمل بزرگترین پره توربین بادی جهان به طول 75 متر که قرار است در دانمارک نصب شود. این پره توربین بادی که بزرگترین پره جهان به طول 75 متر است توسط شرکت زیمنس آلمان ساخته شده است.

 

یکی از محدودیتهای ساخت پره‌های بلند برای توربین‌های بادی، نحوه حمل و عبور آن از مناطق شهری است.

 

تصویر فوق قالب ساخت پره توربین بادی را نشان می‌دهد. بهترین روش برای ساخت پره توربین بادی، استفاده از قالب یک تکه است که پره به دلیل عدم وجود اتصالات در آن از استحکام بیشتری برخوردار خواهد بود.

 

کنترل آسیب‌های احتمالی در پره توربین بادی، یکی از حیاتی ترین مراحل پروسه تولید پره توربین است. شکست و متلاشی شدن پره توربین بادی در اثر بارهای استاتیکی و دینامیکی یکی از بزرگترین فجایعی است که می‌تواند در طول عمر کاری یک توربین بادی به وقوع بپیوندد.

 

در این شکل قالب بزرگترین پره توربین بادی جهان به طول 75 متر که توسط شرکت زیمنس آلمان ساخته شده است، نشان داده شده است.

 

در تصویر فوق نحوه بلند کردن و نصب پره های توربین بادی به طول 58 متر نشان داده شده است. این توربین های بادی ساخت شرکت زیمنس آلمان هستند.

 

تکنسین‌ها منتظر رسیدن ناسل توربین بادی به موقعیت لازم برای نصب بر روی برج هستند. در این تصویر یکی از حساس‌ترین لحظات نصب توربین بادی که همانا نصب ناسل می‌باشد به تصویر کشیده شده است.


 1. ham

  خیلی زیبا بود.
  ممنون

 2. بهنام

  عالییییی بود

 3. علی احمدیان

  جالب بود.ممنون از اطلاع رسونیتون.

Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×