120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

چندی پیش در دانیار مطلبی را با عنوان توربین بادی به روایت تصویر مشاهده فرمودید که گردش این مطلب از طریق ایمیل‌های مختلف و بازنشر آن در سایت‌های دیگر (که امیدواریم با رعایت حقوق کپی رایت دانیار صورت گرفته باشد!!)، استقبال خوب خوانندگان را از این مطلب نشان می‌داد. در این پست قصد داریم تا با چهار تصویر گوشه‌ای از حمل و نقل ریلی پره های توربین بادی را به شما نشان دهیم.

حمل پره های توربین بادی به دلیل محدودیت های ناشی از طول و وزن زیاد آنها شرایط ویژه ای را طلب می‌کند. در این تصاویر حمل و نقل ریلی پره های توربین بادی مربوط به شرکت وستاس نمایش داده است. استفاده از زیرساختهای ریلی یک کشور در حمل این تجهیزات باعث کاهش هزینه‌ها، کاهش زمان حمل و نقل، کاهش آلاینده های کربنی و کاهش ترافیک ناشی از حمل پره ها به صورت جاده‌ای خواهد شد.

امیدواریم از این پست کوتاه نیز استفاده لازم را ببرید.

 

 

 

 


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×