120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

از امروز بخش جدیدی از سایت که تالار گفتمان یا Forum نام دارد و شاید بسیاری از شما عزیزان آشنایی کامل با آن داشته باشید، راه‌اندازی گردید. تالار گفتگوی تخصصی انرژی های تجدیدپذیر مکانی مناسب برای گردهمایی متخصصین، مهندسان، دانشجویان و همچنین شرکتها و سازمانهایی است که در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر فعالیت می‌کنند.

برای دوستانی که اطلاعات کافی در این باره ندارند باید عرض کنیم که تالار گفتگو یا فروم (Forum)، مکانی برای بحث و تبادل نظر میان کاربران اینترنتی است و در آن محتوا و مطالب توسط کاربران ایجاد میشود. البته با توجه به دسته‌بندی و قسمت های مختلفی که میتوان در فروم ایجاد کرد شکل کاری آنها نیز متفاوت خواهد بود، اما به صورت کلی فروم یا تالار گفتگوی تخصصی دانیار به نحوی طراحی شده است که بیشتر برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که قصد دارند به معرفی محصولات و خدمات خود در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر بپردازند مناسب خواهد بود. اگر چه با توجه به بخش‌هایی از قبیل بخش کتاب‌ها و مقالات و یا بانک رزومه کارجویان، این تالار برای دانشجویان، مهندسان و سایر علاقمندان به این رشته نیز جذابیت‌های خاص خود را خواهد داشت.

به منظور حفظ کیفیت فعالیت‌هایی که در تالار صورت خواهد گرفت، دو نوع عضویت نقره‌ای و طلایی برای کاربران این سایت در نظر گرفته شده است که اطلاعات آن از طریق صفحه “شرایط و امکانات بسته‌های عضویت نقره‌ای و طلایی” قابل دستیابی است. البته برای خرید هر یک از این بسته‌ها می‌بایست ابتدا در تالار ثبت نام کرده و پس از دریافت ایمیل فعالسازی حساب کاریری، نسبت به تأیید و فعال ساختن حساب خود اقدام کرده باشید. سپس می‌توانید به صفحه خرید بسته‌های عضویت نقره‌ای یا طلایی رفته و نسبت به اشتراک در یکی از این بسته‌ها اقدام فرمایید.

مراجعین به این تالار به 5 دسته اصلی تقسیم بندی می‌شوند:

1- بازدیدکننده مهمان (Guest) که به هیچ یک از امکانات این تالار دسترسی نداشته و فقط می‌توانند مطالب آن را مشاهده نمایند. همچنین امکان دیدن لینک‌ها و دانلود پیوست‌ها برای این دسته از بازدیدکنندگان وجود ندارد.

2- کاربران در انتظار فعالسازی حساب کاربری (Awaiting Activation) که مراحل ثبت نام در تالار را پشت سر گذاشته، اما نسبت به فعالسازی حساب کاربری خود از طریق ایمیل ارسال شده به آنان (کلیک بر روی لینک فعالسازی داخل ایمیل) اقدام نکرده‌اند. این دسته از کاربران تا زمانی که حساب خود را فعال ننمایند، به عنوان عضو تالار پذیرفته نشده و پس از مدت کوتاهی از لیست اعضا حذف خواهند شد. دسترسی این دسته از کاربران نیز مشابه بازدیدکننده مهمان می‌باشد. این دسته از اعضا برای خریداری یکی از بسته‌های عضویت نقره‌ای یا طلایی، ملزم به فعالسازی حساب کاربری می‌باشند تا به صورت عضو عادی بتوانند یکی از این بسته‌ها را خریداری نمایند.

3- کاربران عضو عادی (Registered) که نسبت به فعالسازی حساب کاربری خود در تالار اقدام نموده‌اند و اکنون به عنوان یکی از اعضای آن پذیرفته شده‌اند. این دسته از اعضا نیز در دسترسی به اکثر امکانات این تالار با محدودیتهایی مواجه هستند و لازم است که به منظور ایجاد دسترسی لازم به این امکانات و فراهم آمدن شرایط مناسب برای فعالیت بیشتر، یکی از بسته‌های عضویت نقره‌ای یا طلایی را خریداری نمایند. توجه داشته باشید که دانلود پیوست‌های مطالب برای این گروه غیر فعال است.

4- اعضای نقره‌ای که شرح امکانات آن در ذیل خواهد آمد.

5- اعضای طلایی که شرح امکانات آن در ذیل خواهد آمد.

عضویت نقره‌ای و امکانات/محدودیت‌های کاربران این گروه
اعضایی که نسبت به خرید بسته عضویت نقره‌ای اقدام می‌نمایند بلافاصله پس از پرداخت حق عضویت، به صورت اتوماتیک به این گروه منتقل شده و امکانات این بسته برایشان فعال می‌گردد. امکانات در نظر گرفته شده برای این نوع عضویت و محدودیت‌های خاص این گروه کاربری به شرح ذیل است:

 • امکان مشاهده پروفایل کاربران
 • امکان آپلود و دانلود پیوست‌های مطالب (آپلود حداکثر 10 مگابایت)
 • امکان ارسال پاسخ به پستهای منتشر شده توسط سایر کاربران
 • امکان شرکت در نظرسنجی‌های ثبت شده توسط مدیران تالار و یا اعضای طلایی (امکان درج نظرسنجی برای کاربران نقره‌ای وجود ندارد)
 • امکان اصلاح مطالب و پست‌ها (برای اعضای نقره‌ای، امکان حذف مطالب وجود ندارد)
 • امکان استفاده از سیستم ارسال پیام خصوصی به سایر کاربران با قابلیت نگهداری 20 پیام در صندوق پستی، ارسال گروهی به حداکثر 5 مخاطب در هر ارسال و ارسال حداکثر 10 پیام خصوصی در یک روز
 • امکان مشاهده تقویم و رویدادهای ثبت شده در آن از قبیل سمینارها، کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها و غیره (اعضای نقره‌ای امکان ثبت رویداد در تقویم تالار را ندارند)
 • امکان مشاهده کاربران آنلاین و لیست اعضای تالار
 • امکان مشاهده، آپلود تصویر، ویرایش تصویر، ارسال نظر بر روی تصاویر دیگران در گالری عکس تالار

عضویت طلایی و امکانات کاربران این گروه
اعضایی که نسبت به خرید بسته عضویت طلایی اقدام می‌نمایند بلافاصله پس از پرداخت حق عضویت، به صورت اتوماتیک به این گروه منتقل شده و امکانات این بسته برایشان فعال می‌گردد. امکانات در نظر گرفته شده برای این نوع عضویت به شرح ذیل است:

 • امکان مشاهده پروفایل کاربران
 • امکان دانلود پیوست‌های مطالب
 • امکان آپلود و افزودن پیوست‌ به مطالب (تا ظرفیت 50 مگابایت)
 • امکان شروع موضوع تازه و درج مطالب جدید در تالار
 • امکان ارسال پاسخ به مطالب منتشر شده توسط مدیران تالار و یا سایر اعضای طلایی
 • امکان درج نظرسنجی در تالار و اخذ نظرات سایر کاربران
 • امکان شرکت در نظرسنجی‌های ثبت شده توسط مدیران تالار و یا سایر اعضای طلایی
 • امکان اصلاح یا حذف مطالب و پست‌ها (مطالبی که توسط خود کاربر منتشر شده باشد)
 • امکان استفاده از سیستم ارسال پیام خصوصی به سایر کاربران با قابلیت نگهداری 60 پیام در صندوق پستی، ارسال گروهی به حداکثر 15 مخاطب در هر ارسال و ارسال حداکثر 30 پیام خصوصی در یک روز
 • امکان ثبت رویداد (ازقبیل سمینارها، کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها و غیره) در تقویم تالار
 • امکان مشاهده تقویم و رویدادهای ثبت شده در آن از قبیل سمینارها، کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها و غیره
 • امکان مشاهده کاربران آنلاین و لیست اعضای تالار
 • امکان مشاهده، آپلود تصویر، ویرایش تصویر، ارسال نظر بر روی تصاویر دیگران و حذف تصاویر خود در گالری عکس تالار
 • امکان ارسال مطالب سایت به دوستان از طریق سیستم ایمیل داخلی تالار (10 ایمیل در روز)
 • امکان تخصیص یک صفحه اختصاصی به اعضای طلایی جهت معرفی کامل خدمات و محصولات

با توجه به شرایطی که در بالا و برای عضویت‌های نقره‌ای و طلایی شرح داده شد، پیشنهاد دانیار به کاربران خود این است که چنانچه به عنوان یک شرکت یا سازمان قصد فعالیت در این تالار را دارند بایستی عضویت طلایی را انتخاب نموده تا قادر باشند خدمات و محصولات خود را به بهترین وجه ممکن به سایر کاربران ارایه نمایند. عضویت نقره‌ای بیشتر برای افرادی مناسب است که به عنوان استفاده کنندگان محصولات و خدمات شرکتهای فعال در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر تمایل داشته باشند تا از مطالب ارایه شده در سایت به همراه لینک‌ها و پیوست‌های آن استفاده نمایند.

چنانچه قصد خرید یکی از بسته‌های عضویت نقره‌ای یا طلایی را دارید می‌توانید با مراجعه به صفحه پرداخت حق عضویت، نسبت به پرداخت هزینه‌ از طریق درگاه زرین‌پال (درگاه مطمئن انتقال وجه اینترنتی) اقدام فرمایید. برای این کار همچون سایر تراکنشهای اینترنتی لازم است که شما رمز دوم کارت و کد CVV مربوط به آنرا در اختیار داشته باشید. توجه داشته باشید که درگاه پرداخت زرین پال یکی از امن‌ترین و مطمئن‌ترین درگاه‌های پرداخت بوده و در صورتیکه نیاز به اطلاعات بیشتری در این خصوص داشته باشید، می‌توانید به سایت زرین پال به آدرس www.zarinpal.com مراجعه نمایید. همچنین برای اطلاع از فرآیند پرداخت وجه به صورت اینترنتی، “راهنمای پرداخت حق عضویت” را مطالعه فرمایید.

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر و یا راهنمایی در این خصوص، با آدرس ایمیل info@danyar.ir مکاتبه و یا با شماره تلفن‌های 09199168626 و 09361152280 تماس حاصل فرمایید. منتظر دیدار شما در تالار گفتگوی تخصصی دانیار هستیم.


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×