120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

مزرعه خورشیدی/* ترجمه و نگارش:  نجمه سلمه نژاد */

کمپانی جینکوسولار، یکی از مهمترین سازندگان صفحات خورشیدی در دنیا، به همراه شرکت دولتی “گروه جین چوآن” قصد دارند یک مزرعه خورشیدی فتوولتاییک با ظرفیت 200 مگا وات در استان گوانژو چین ایجاد کنند.

مزرعۀ فتوولتاییک جدید که در شهر جین چانگ قرار دارد، یکی از بزرگترین نیروگاههای راه اندازی شده مستقل در آسیا خواهد بود و سه نیروگاه حرارتی دیگر در منطقه را پشتیبانی خواهد کرد.

این پروژه با ارزش 2 هزار میلیون RMB (پول رایج چین) تا ژوئن 2013 آماده خواهد بود.

رییس هیئت مدیره کمپانی جینکوسولار “ژیاند لی” گفت: شهر جین چانگ از تابش خورشیدی بالایی برخوردار است و زمینهای وسیعی دارد که برای توسعۀ نیروگاه فتوولتاییک بسیار مناسب است.

وی افزود: ما بسیار خشنودیم که با گروه جین چوآن که یک شرکت دولتی مشهور با سابقۀ رقابت بین المللی است،همکاری می کنیم. این اطمینان وجود دارد که مشارکتمان به توسعه آینده ای سبز برای منطقه و یک بازگشت سرمایه پایدار کمک خواهد کرد.

 


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×