120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

خشک کن خورشیدیامیدرضا روستاپور طراح خشک کن خورشیدی ترکیبی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان اینکه خشک کن خورشیدی ترکیبی به مکانیزم تغییر زاویه دریا نیز مجهز است، گفت: با استفاده از این خشک‌کن خورشیدی می‌توان از طریق تابش مستقیم و گرمایش غیر مستقیم برای خشک کردن محصولات کشاورزی استفاده شود.

وی افزود: همچنین از خشک‌کن خورشیدی با حداکثر بازده در فصول مختلف سال و مناطق متفاوت استفاده می‌شود.

روستاپور اضافه کرد: استفاده از انرژی ارزان خورشیدی با حداکثر بازده با توجه به بحران انرژی و افزایش قیمت سوخت یکی دیگر از مزایای خشک‌کن خورشیدی ترکیبی است.

محقق این طرح گفت: همچنین با استفاده از این خشک کن خورشیدی محصولات غذایی با کیفیت عالی و با حداقل مصرف انرژی تولید می‌شود.

وی افزود: استفاده از خشک‌کن خورشیدی در صنایع غذایی و فراوری با هدف خشک کردن انواع میوه و تولید خشکبار انجام می‌گیرد.

روستاپور اظهار داشت: برای خشک کردن محصولات دریایی و تولید محصولات مغذی برای انسان و دام نیز از خشک‌کن خورشیدی ترکیبی استفاده می‌شود.


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×