120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

13910531000447_PhotoAغلامرضا تاجگردون در گفت وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: اصلاح مصرف یکی از اهداف مهم قانون هدفمندی یارانه تلقی می‌شود. وی افزود: اصلاح مصرف در برخی موارد صورت گرفته و پس از اجرایی شدن فاز نخست قانون هدفمندی یارانه‌ها شاهد صرفه‌جویی در مصرف انرژی و به ویژه برق در قشر مصرف‌کنندگان بوده‌ایم. تاجگردون با بیان اینکه بخش خصوصی عاملی تاثیرگذار در توسعه انرژی است، خاطرنشان کرد: یکی از ضرورت‌های توسعه انرژی، حضور بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری آنها است. وجود نیروگاه‌های متعدد و صادرات برق به کشورهای همجوار خود مبین توسعه و خودکفایی انرژی است.

نائب رئیس اول کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید به سمت انرژی‌های پاک چون انرژی بادی و خورشیدی برویم و با سرمایه‌گذاری اولیه از انرژی تقریبا رایگان و سالم استفاده کنیم. تاجگردون یادآور شد: حضور بخش خصوصی در صحنه انرژی کشور می‌تواند زمینه‌ساز رشد و ارتقا بهره‌وری در این بخش باشد.

نائب رئیس اول کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اظهار امیدواری از افزایش سودآوری و ارزآوری و ارتباط با کشورهای همجوار در حوزه انرژی گفت: انرژی و به ویژه برق ظرفیت بسیار مناسبی برای باز کردن باب تعاملات با کشورهای منطقه و ارزآوری تلقی می‌شود.

دومین همایش فرصت‌ها و چالش‌های کسب و کار در تجارت انرژی الکتریکی(برق)، چهارم و پنجم بهمن ماه امسال در هتل پردیسان مشهد توسط گروه مهام شرق برگزار ‌شد.


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×