120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

نشریهسازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و انجمن هیدروژن و پیل سوختی ایران مجله علمی و پژوهشی Iranian Journal of Hydrogen & Fuel Cell را منتشر می‌كنند.

ایجاد زمینه‌های لازم برای پژوهشگران، صنعتگران و علاقه مندان برای رسیدن به دستاوردهای حاصل از پژوهش‌های اصیل خود در زمینه علوم و فناوری‌های هیدروژن و پیل سوختی از اهداف انتشار نشریه Iranian Journal of Hydrogen & Fuel Cell یا به اختصار (IJHFC) است.

دكتر حسین غریبی، استاد دانشگاه تربیت مدرس به سمت سردبیر نشریه و دكتر علی الیاسی، دانشیار سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران به سمت مدیر مسئول نشریه انتخاب شدند.

نشریه علمی- پژوهشی (IJHFC) به صورت فصلنامه و به زبان انگلیسی منتشر خواهد شد.

تولید و خالص‌سازی هیدروژن و كاتالیست‌های مرتبط با تولید هیدروژن، ریفرمرهای تولید هیدروژن عملكرد پیل‌های سوختی، ساخت پیل سوختی و اجزای آن، ذخیره سازی هیدروژن فشرده سازی، مایع سازی، هیدریدها، مدلسازی و شبیه سازی پیل سوختی، تولید و ذخیره سازی هیدروژن، كاربردهای هیدروژن، كاربردهای پیل سوختی، خواص فیزیكی و شیمیایی هیدروژن و ایمنی هیدروژن و پیل سوختی از محورهای اصلی فعالیت نشریه است.


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×