120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

پره توربین بادی

شرکت جنرال الکتریک ، قصد دارد با حمل پره 60 متری توربین بادی جدید خود که ظرفیتی معادل 2.5 مگاوات و ارتفاعی برابر با 120 متر دارد، آخرین دستاورد خود را در سراسر آلمان به نمایش گذاشته و یک کمپین تبلیغاتی برای این توربین بادی جدید به راه بیاندازد.

به گفته ماهنامه ویندپاور، قرار است پره 60 متری توربین بادی جدید شرکت جنرال الکتریک در تاریخ 24 ژوئن سال جاری میلادی، حرکت خود را از یکی از کارخانجات این شرکت در فلنزبورگ آلمان آغاز نموده و پس از گذشتن از دفتر اصلی این شرکت در زالتزبرگن به دانشگاه فنی برلین منتقل گردد. سپس، این پره عظیم‌الجثه به جنوب آلمان حمل شده و در دانشگاه فن‌آوری در شهر مونیخ آلمان توقف خواهد نمود. مقصد نهایی این پره، مزرعه بادی محل نصب آن در نورنبرگ آلمان خواهد بود.

آقای کلیف هریس، مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک که به تازگی در شرکت انرژی های تجدیدپذیر جنرال الکتریک منصوب شده است، در این رابطه می‌گوید: “انرژی بادی می‌تواند سهم بیشتری در توسعه پایدار و موفقیت در گذار انرژی نسبت به قبل داشته باشد. به همین منظور، توربین بادی 2.5 مگاواتی جدید شرکت جنرال الکتریک که ارتفاعی معادل 120 متر خواهد داشت، به آخرین فناوری روز دنیا مجهز شده است. این توربین بادی جدید به منظور رسیدن به کارایی مورد نظر و توانایی کار در مناطق با سرعت باد کم، از اینترنت صنعتی بهره خواهد گرفت. اگرچه این توربین برای مناطقی با کلاس باد 3 (IEC III) که در آلمان به وفور وجود دارد طراحی شده است، اما هدف اصلی شرکت جنرال الکتریک، مقابله با تسلط چند ساله شرکت Enercon در این منطقه است.”

در توربین بادی 2.5 مگاواتی جدید شرکت جنرال الکتریک، علاوه بر استفاده از پره های 60 متری، از سیستم ذخیره سازی انرژی نیز استفاده خواهد شد. این سیستم، توانایی تبدیل برق AC به DC و برگرداندن مجدد آن را خواهد داشت.


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×