120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

محمد علی حسین نژاد

با صدور پروانه ساخت فیلم سینمایی «دردسرهای شیرین» به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه‌کنندگی محمدعلی حسین نژاد امکان شروع مرحله پیش تولید فراهم شده است.

محمدعلی حسین‌نژاد طراح و تهیه‌کننده «دردسرهای شیرین» درباره این فیلم این چنین می‌گوید: طی چند سال گذشته مطالعه و تحقیقات زیادی بر روی ضرورت‌های استفاده بهینه از انرژی های تجدید ناپذیر و نیز بهره‌گیری از انرژی‌های پاک و تجدیدپذیر انجام شده و پس از صحبت با نویسندگان مختلف سرانجام نگارش فیلمنامه براساس طرح و خلاصه سناریوی اولیه به عهده علی میرمیرانی گذاشته شد. شکوه عشق در کنار مقولاتی چون پاکی طبیعت و محیط زیست، انرژی‌های پاک، و مصرف بهتر و پاک‌تر از منابع و نعمات خداوندی دستمایه‌های اصلی قصه فیلم دردسرهای شیرین هستند که از نگاه شخصیت اصلی زن داستان یعنی شیرین روایت می‌شود. بنابراین می‌توان گفت که راوی قصه در فیلم “شیرین” است، دختری تحصیل کرده و پایبند اصول که ماجرای آشنایی خود و خانواده‌اش با کسی که قرار است به خواستگاری او بیاید را برای ما تعریف می کند. این قصه از فرم و محتوای بدیعی برخوردار است که شاید بتوان فیلمی که از روی آن ساخته می‌شود را نوع تازه‌ای از “طنز رمانتیک” یا شاید مسامحتاً “کمدی رمانتیک” توصیف کرد.

حسین نژاد اظهار امیدواری کرد که با کمک تیم‌های هنری، فنی و تولیدی همکار کمال تبریزی که از کارگردانان برجسته، خوش سابقه و خوش ذوق سینمای ایران است موفق شود فیلمی زیبا، دوست داشتنی و تاثیرگذار بسازد. فیلمی که هم در داخل و هم خارج از ایران مخاطبین زیادی را به وجد آورد.

مدیریت تولید پروژه دردسرهای شیرین به عهده «صادق آذین» است و به احتمال زیاد «ابراهیم غفوری» مدیریت فیلمبرداری آن را به عهده خواهد داشت. درباره بازیگران فیلم و دیگر عوامل، لیست اسامی کامل آنها پس از قطعی شدن و قبل از شروع مرحله فیلمبرداری اعلام خواهد شد.

با دریافت پروانه ساخت، گزینش بازیگران و انتخاب دیگر عوامل با جدیت بیشتری دنبال می‌شود، ضمن این که علاوه بر قطعی کردن تیم‌های هنری، فنی و تولیدی، تدارکات و مقدمات زیادی باید در مرحله پیش تولید فراهم شود.

تیم تهیه و تولید نیازمند همکاری و مشاوره ‌های تخصصی و فنی موسسات، دست اندرکاران و فعالان حوزه انرژی کشور چه در بخش خصوصی و چه دولتی، و نیز تولیدکنندگان و مبتکران خلاقی که در زمینه بهینه سازی و سالم سازی مصرف فعالند بوده و امیدوارند بتوانند مقولات ویژه فنی و تخصصی را بر طبق نظریات درست کارشناسی و با رعایت ساختار دراماتیک فیلم در لابلای قصه به تصویر درآورند.


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×