120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

wm_product_label_100__wind_power_and_other_renewables__small_0.5_108x183مؤسسه غیرانتفاعی WindMade در ژانویه سال 2011 میلادی و با هدف ایجاد استانداردی برای تجارتهایی که از انرژی باد در تأمین انرژی مورد نیاز خود بهره می‌برند تأسیس گردید. به تازگی، این مؤسسه برچسب مخصوصی را با عنوان برچسب WindMade (برچسب ساخته شده توسط باد) برای شرکتها معرفی نموده است.

از این پس، این برچسب بر روی تمامی محصولاتی که در تولید آنها از انرژی باد استفاده شده باشد درج خواهد گردید. البته شرط استفاده از برچسب WindMade یا همان برچسب ساخته شده توسط باد، سهم حداقل هفتاد و پنچ درصدی (75%) انرژی های تجدیدپذیر در انرژیی است که برای تولید این محصول مورد استفاده قرار گرفته و در این بین انرژی باد بیشترین وزن را به خود اختصاص داده است.

در طرح استفاده از برچسب ساخته شده توسط باد، همه جوانب تولید یک محصول از تأمین مواد اولیه تا خروج آن از کارخانه سازنده دیده شده است.

wm_label_type2_4c_273x167

برچسب WindMade با توجه به اعتبار آن، به خریدار این امکان را می‌دهد که به طور شفاف از استفاده از انرژی های تجدیدپذیر در فرآیند ساخت محصول اطلاع یافته و بر این اساس تصمیم‌گیری نماید. همچنین، این برچسب ابزاری را در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌دهد تا توجه مخاطبین خاصی را که برای مسایل زیست محیطی اهمیت زیادی قایل هستند به خود جلب نماید.

همچنین، شرکت WindMade به منظور نشان دادن نگرانی‌ها و علاقمندی مصرف کنندگان نسبت به انرژی های تجدیدپذیر، کمپینی با عنوان ” نشان بده که علاقمندی! (Show You Care) ” به راه انداخته است.

 


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×