120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

توربین بادی ریپاور

شرکت ریپاور (Repower) به طور رسمی از تعطیلی یکی از دفاتر این شرکت در دانمارک خبر داد و گفت: تعطیلی دفاتر تحقیق و توسعه شرکت ریپاور بخشی از برنامه تعدیل نیروی انسانی است که در ماه آوریل اعلام شده بود و با هدف کاهش هزینه‌های عملیاتی این شرکت صورت گرفته است. پیش از این و در ماه آوریل، شرکت ریپاور اعلام کرده بود که قصد دارد با حذف 750 شغل از کل فرصتهای شغلی این شرکت در دنیا، به میزان 100 میلیون یورو در هزینه‌ها صرفه‌جویی کند.

با تعطیل شدن دفتر شرکت ریپاور در دانمارک، 30 نفر کار خود را از دست خواهند داد. شرکت ریپاور در خصوص دلایل تعدیل نیروی انسانی اخیر، به ضعیف شدن صنعت انرژی بادی به خصوص در بخش فراساحلی اشاره کرد و اینکه عدم وجود یک سیاست مشخص و ثابت به گسترش این ضعف کمک می‌کند. به این ترتیب، شرکت ریپاور نیز با ساده‌سازی ساختار سازمانی خود شانس رقابت با همتایان خویش را کماکان برای خود حفظ خواهند نمود و قادر خواهد بود در شرایط سخت بازار دوام آورد.

همچنین شرکت ریپاور که متعلق به شرکت سوزلن (Suzlon) است اعلام داشته است که هیچگونه تصمیمی مبنی بر توسعه توربین های بادی فراساحلی در آینده نزدیک نداشته و صرفاً بر روی برنامه‌های مربوط به توربین بادی 6M تمرکز خواهد کرد.

REpower_6M_03

 


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×