120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

شارژر - پیل سوختی

یک شرکت فعال در حوزه فناوری در انگلیس با نام Intelligent Energy به زودی محصولی را روانه بازار خواهد ساخت که برای کاربران تلفن های همراه، نوید از رهایی از وابستگی به شبکه برق به همراه دارد. این محصول که Upp™ نام دارد، چیزی نیست غیر از یک منبع انرژی که از تکنولوژی پیل سوختی هیدروژنی برای تأمین برق مورد نیاز تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها، کنسولهای بازی و دوربین‌های دیجیتال بهره می‌گیرد.

پیل سوختی هیدروژنی Upp™ با ترکیب هیدروژن و هوا، بخار آب را به عنوان یک فراورده جانبی تولید می‌کند. کافیست کاربران این محصول، پیل سوختی هیدروژنی را به یک کارتریج سوخت قابل تعویض متصل نموده تا انرژی مورد نیاز دستگاه خود را بدست آورند. این محصول که قادر است همانند منبع اصلی انرژی (شبکه) گجتهای کاربران را شارژ کند، می‌تواند شارژ مورد نیاز پر مصرف ترین تلفنهای هوشمند را تا یک هفته نیز تأمین کند.

شارژر Upp™ که یک منبع تأمین انرژی بر مبنای پیل سوختی هیدروژنی است، به منظور استفاده بهینه از انرژی تولید شده، به سیستم خودکار خاموش شدن (Auto Shutoff) مجهز شده است که تأثیر مثبتی نیز در حفظ طول عمر باتری‌های گجتها و جلوگیری از فرسودگی این باتری ها خواهد داشت. همچنین به منظور مدیریت هر چه بهتر سطح سوخت در Upp™، اپلیکیشن مخصوصی برای دستگاه‌های با سیستم عامل iOS و اندروید تهیه شده است.

شارژر Upp™، برای نخستین بار در آفریقا و با قیمت 199 دلار آمریکا ارایه خواهد شد. اگر چه چنین قیمتی در مقایسه با هزینه برق دریافتی از شبکه بسیار زیاد به نظر می‌رسد با این حال استفاده از آن در شرایطی که هیچ منبع انرژی دیگری در دسترس نیست، می‌تواند مفید واقع گردد. همچنین تا ارایه این محصول با قیمت مناسب و جذاب، راه طولانی در پیش است.

 


  1. عباسپور

    با سلام چگونه میشو د از شارز uppاستفاده کرد و نحوه خرید ان بصورت انبوه چگونه است

Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×