120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

هر زمان صحبت از انرژی خورشیدی و مصارف آن به میان می‌آید، ذهن آدمی ناخودآگاه به سمت سیستم‌های گران قیمت فتوولتائیک، نیروگاه‌های خورشیدی و یا آبگرمکن‌های خورشیدی معطوف می‌گردد. اما با یک نگاه ساده به اطراف خود و گجت‌هایی که روزانه از آنها استفاده می‌کنیم متوجه خواهیم شد که از این انرژی لایزال الهی می‌توانیم استفاده‌های ساده‌تری نیز داشته باشیم. کافیست چند سالی به عقب برگردیم! زمانیکه با تعجب به یک ماشین حساب ساده نگاه می‌کردیم و با خود می‌گفتیم چطور ممکن است یک سلول خورشیدی در ابعاد کوچک بتواند باعث روشن شدن و کار کردن این ماشین حساب بشود!

امروزه با پیشرفتهایی که در زمینه انرژی خورشیدی بالاخص سیستم‌های فتوولتائیک صورت گرفته و افزایش کارایی سلول‌های خورشیدی، شاهد افزایش کاربردهای این انرژی در زندگی روزمره خود هستیم. این انرژی زمانی اهمیت واقعی خود را نمایان می‌سازد که دسترسی آسان به برق شهری ممکن نباشد. فرض کنید با تعدادی از گجت‌های خود از قبیل موبایل، تبلت، لپ تاپ، دوربین عکاسی و … در دل طبیعت مشغول تفریح هستید. اگر در جنگل، کوه، بیابان و یا هرجای دیگری که به تفریح مشغولید و دسترسی به برق نداشته باشید، تمام شدن شارژ باتری هر یک از این دستگاه‌ها می‌تواند برایتان ناخوشایند باشد. اما واقعاً چاره‌ای برای حل این مشکل وجود ندارد؟!

324308-1024x706

خوشبختانه شرکت ولتائیک سیستم (Voltaicsystems) با ساخت کیف‌ها و کوله پشتی خورشیدی با بالاترین کیفیت و کارایی ممکن، جایی برای نگرانی از این بابت نگذاشته است. این برند که یکی از زیرمجموعه‌های سازمان هوافضای امریکا (NASA) است در ساخت کوله پشتی خورشیدی و کیف های فتوولتائیک خود از همان تکنولوژیی استفاده می‌کند که ناسا با همکاری دفتر مرکزی شرکت بوش در آمریکا و  موسسه تحقیقات پیشرفته دفاعی ایالات متحده امریکا (DARPA) در تأمین انرژی مورد نیاز کاوشگر مریخ استفاده نمودند.

735947_484903754955883_1432751132_o-1024x523

اکنون محصولات ارزشمند شرکت Voltaicsystems توسط شرکت بازرگانی تصویر در ایران ارایه شده و در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. شرکت بازرگانی تصویر با توجه  به  شرایط گارانتی بین المللی محصولات ولتائیک سیستم آمریکا، کوله پشتی خورشیدی را  به مدت ۲ سال ، پنل های خورشیدی آن رابه مدت  ۶ سال و باطری های همراه و کابلهای اتصالات را نیز به مدت ۱ سال از تاریخ خرید ضمانت و گارانتی مینماید.

محصولاتی که توسط این شرکت در ایران ارایه می‌گردد عبارتند از:

کوله پشتی خورشیدی

جهت کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات محصولات ولتائیک و خرید مستقیم این تجهیزات به وبسایت شرکت بازرگانی تصویر مراجعه فرمایید.

 


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×