120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

رییس و جمعی از معاونان و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی پرند طی جلسه ای با مدیران و کارشناسان یک شرکت آلمانی، زمینه های تجهیز دانشگاه به سیستم انرژی خورشیدی را بررسی کردند.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، دکتر محمد قمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند در ابتدای این نشست ضمن مثبت ارزیابی کردن این جلسات هدف از برگزاری آن را همکاری در مورد مطالعات پژوهشی و بومی سازی فناوری و اطلاعات دانست و گفت ایجاد ارتباط در زمینه های گوناگون پژوهشی و همچنین مذاکرات پی در پی، زمینه مناسبات مشترک دو طرف را فراهم خواهد کرد.

وی تصریح کرد استفاده از منابع خدادادی در کشور و جذب سرمایه گذاران خارجی جزو سیاستهای کلی می باشد که مقرر شد پس از تشکیل کارگروه مشترک و رعایت مراحل و موازین قانونی در قالب تفاهم نامه ای به مرحله انجام برسد.

مدیران شرکت آلمانی که به منظور ایجاد بستری مناسب برای ارتباط با مراکز علمی پژوهشی بین المللی علاقه مند به فعالیت در زمینه تجیهز دانشگاه به سیستم انرژی پاک می باشند ضمن تشریح برنامه های خود آمادگی کامل این شرکت را برای همکاری مشترک در زمینه مطالعات تکنولوژی اعلام کردند.

به گفته آنها، بهره گیری از منابع موجود و امکانات بهینه از جمله نور آفتاب، سهم عمده ای در صرفه جویی خواهد داشت. استفاده از تولید صنعتی ساختمان سرعت اجراء و بهره برداری پروژه ها را حداقل با یک سوم زمان کاهش می دهد و به لحاظ استحکام و مقاومت در مقابل زلزله و حوادث غیر مترقبه از کیفیت بالایی برخوردار است.


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×