120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

substain_1مدیرعامل سازمان انرژی‌های نو ایران (سانا) از نقش پررنگ انرژی‌های تجدیدپذیر در دهمین همایش بین‌المللی انرژی خبر داد.
مهندس “یوسف آرمودلی” در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، گفت: چندین سال است که همایش بین‌المللی انرژی در کشور برگزار می‌شود و در هر دوره انرژی‌های تجدیدپذیر سهم بیشتری را از مباحث این همایش به خود اختصاص می‌دهند.
وی افزود: به‌تازگی تلاش شده است که مشارکت بین‌المللی در برگزاری این همایش افزایش یابد و بر این اساس، در دهمین کنفرانس بین‌المللی انرژی مدیرکل سازمان بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر (IRENA) حضور دارد.
وی ادامه داد: این همایش، کنفرانسی تعیین‌کننده و مهم در بخش برق و نفت است و مقاله‌های بسیاری در این بخش‌ها به کمیته‌های علمی رسیده است.
آرمودلی با بیان اینکه شرکت‌های خصوصی که مجوز سرمایه‌گذاری در بخش انرژی‌های تجدیدپذیر دارند، در این همایش حضور فعال خواهند داشت، گفت: تولیدکنندگان فعال در این بخش نیز در این همایش به‌صورت گسترده حضور دارند و تعداد خوبی مقاله در بخش انرژی‌های تجدیدپذیر به کمیته‌های علمی رسیده است.
وی با بیان اینکه با توجه به توسعه انرژی‌های نو در کشور، به‌دنبال ایجاد زیرساخت‌های انرژی تجدیدپذیر هستیم، اظهار داشت: برگزاری چنین کنفرانس‌هایی در کشور موجب بررسی نقاط قوت و شناخت مشکلات پیش رو در جهت توسعه انرژی‌های نو شده و به رفع موانع احتمالی منجر می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: نقش انرژی‌های تجدیدپذیر در دهمین همایش بین‌المللی انرژی بسیار پررنگ است.
دهمین همایش بین‌المللی انرژی با شعار “مدیریت منابع کارآمد، صنعت انرژی سرآمد” روزهای 4 و 5 شهریورماه 93 در سالن همایش‌های پژوهشگاه نیرو در تهران برگزار می‌شود.
این همایش که بزرگ‌ترین گردهمایی مدیران و متخصصان حوزه انرژی کشور محسوب می‌‌شود، با همکاری وزارت‌خانه‌های نیرو، نفت و شماری از شرکت‌ها و سازمان‌های زیرمجموعه این دو وزارت‌خانه، شهرداری تهران، صندوق توسعه ملی، گروه مپنا و شرکت الکترونیک افزارآزما ترتیب خواهد یافت.
این همایش در سه محور اصلی مدیریت منابع، انرژی و اقتصاد و فناوری‌های انرژی و محیط زیست برگزار خواهد شد.
وزیران نیرو، نفت، صنعت، معدن و تجارت، وزیر انرژی سنگال و شماری از مدیران سازمان‌های بین‌المللی ذیربط و متخصصانی از کشورهای آلمان،، هلند، آمریکا، هنگ‌کنگ، لبنان، ترکیه و … ازجمله سخنرانان کلیدی این همایش مهم بین‌المللی در بخش انرژی معرفی شده‌اند.
همزمان با برگزاری این همایش، نمایشگاه جانبی نیز به‌عنوان فرصتی برای شرکت‌ها و موسسه‌های فعال در حوزه انرژی برای ارایه آخرین دستاوردهای خود در یک فضای علمی برپا خواهد شد.


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×