120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

jree-logo2رئیس پژوهشکده انرژی پژوهشگاه مواد و انرژی از انتشار اولین شماره مجله انرژی‌های تجدیدپذیر و محیط زیست (Journal of Renewable Energy and Environment) در پاییز ۹۳ خبر داد.

دکتر محمد پازوکی با اعلام این خبر اظهار کرد: این مجله علمی پژوهشی با همکاری پژوهشگاه مواد و انرژی و انجمن مهندسی شیمی ایران فعالیت می‌کند.

وی افزود: این مجله فعالیت خود را از اسفندماه ۱۳۹۱ شروع کرد و در خرداد ماه ۹۲،هیات تحریریه، مدیرمسئول و سردبیر آن تایید و اعتبار علمی پژوهشی آن با رتبه (A) در کمیسیون نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تصویب شد.

سردبیر مجله انرژی‌های تجدیدپذیر و محیط زیست خاطرنشان کرد: این مجله تاکنون حدود ۷۱ مقاله دریافت کرده است که از این بین، هشت مقاله پذیرفته شده و ۱۷ مقاله در فرایند داوری قرار دارد.


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×