120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

تصویب سند جامع ستاد انرژی‌های نو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در شورای عالی انقلاب فرهنگی مراحل پایانی خود را طی می‌کند.

ستاد توسعه فناوری انرژی‌های نو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور استفاده از نظرات کارشناسی صاحبنظران مختلف در زمینه بررسی طرح‌های تحقیقاتی، پیشنهاد سرفصل‌های پژوهشی، تدوین برنامه پژوهشی سالانه و دیگر موضوعات ارجاعی از خدمات هشت کارگروه بهره می‌برد.

کارگروه‌های معین انرژی آب، انرژی باد، انرژی خورشیدی، انرژی زیست توده، انرژی زمین گرمایی، انرژی هیدروژن و پیل سوختی، کارگروه برنامه‌ریزی و سیاستگذاری و کارگروه اجرایی در این ستاد با حضور متخصصان و کارشناسان هر حوزه به فعالیت می‌پردازند.

همچنین، استفاده از منابع تجدید پذیر، تجهیز مراکز علمی و فناوری کشور، حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در این عرصه، استفاده از منابع تجدیدپذیر خورشیدی، باد، زمین گرمایی، زیست توده و بایومس از جمله اقدامات این ستاد است.

تدوین سند انرژی‌های تجدیدپذیر و ارسال آن برای تصویب به شورای عالی انقلاب فرهنگی از جمله فعالیت‌های ستاد توسعه فناوری انرژی‌های نو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محسوب می‌شود که خوشبختانه تصویب این سند در شورای عالی انقلاب فرهنگی مراحل پایانی خود را طی می‌کند.

بر اساس این گزارش، بعد از تصویب سند کلی ستاد، اسناد زیربخشی واحدهای دیگر تنظیم می‌شود که بوسیله آن سیاست‌گذاری و برنامه ‌ریزی بلند مدت برای بخش‌های مختلف در کشور انجام می‌شود.


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×