120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

فرهاد شبیهی در نشست هم اندیشی با مسئولان شرکت توزیع برق استان مرکزی با اشاره به اینکه این شرکت در ارائه خدمات به شهروندان استان مرکزی تمام تلاش خود را کرده و تاکنون توانسته تا حد زیادی در این بخش موفق عمل کند اظهار کرد: با اشاره به اهمیت و جایگاه اجرای طرح‌های جهادی شرکت توزیع برق استان در راستای خدمات رسانی بهینه به شهروندان توانسته گام‌های تاثیرگذاری را بردارد.

وی افزود: با توجه به انجام طرح‌های جهادی در استان در این طرح تاکنون ۵۰۰ کیلومتر شبکه ضعیف برق بهینه‌سازی شده و ۲۷ هزار کنتور فرسوده برق نیز به همین منظور تعویض می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مرکزی تصریح کرد: در راستای تحقق این مهم و اجرای این طرح ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیازبوده که اگر این اعتبار محقق شود مشکلات این بخش تا حد زیادی رفع می‌شود که در حال حاضر۲۰ درصد این طرح اجرا شده است.

شبیهی با اشاره به میزان بدهی مشترکان برق به این شرکت گفت: بدهی مشترکان برق به شرکت نیروی برق استان مرکزی تا کنون یک‌هزار میلیارد ریال بوده که بیشتر این بدهی‌ها مربوط به ارگان‌های دولتی، بخش صنعت، خانگی و تجاری بوده که باید در این راستا نیز اقدامات لازم انجام شود.

وی افزود: جذب سرمایه‌گذار به منظور توسعه انرژی‌های تجدید شونده در استان مرکزی به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌های این شرکت است که باید در این راستا نهادهای مربوطه نیز همکاری‌های لازم را با این شرکت داشته باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مرکزی تصریح کرد: خدمات غیرحضوری مشترکان این شرکت امسال رشد ۵۵ درصدی داشته که تاکنون نیز ۳۴ مدرسه و مسجد توانسته‌اند به سامانه سلول‌های خورشیدی متصل شوند که این یکی از مهمترین اقدامات این شرکت است.

شبیهی با اشاره به همکاری کردن با مشترکانی که می‌خواهند سلول‌های خورشیدی را نصب کنند گفت: در این بخش نیز شرکت نیروی برق استان مرکزی به منظور ارائه خدمات به شهروندان ۴۰ میلیون ریال از هزینه‌های این بخش را به عهده می‌گیرد.

منبع: برق نیوز


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×