120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

با امضاء تفاهم نامه میان استانداری و سازمان انرژی های نو ایران ، مرکز رشد تخصصی انرژی های نو در استان قزوین تاسیس می شود.
این تفاهم نامه را رئیس سازمان انرژی های نو ایران، استاندار قزوین ، رئیس پارک علم و فنآوری استان و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین امضاء کردند.
رئیس سازمان انرژی ها نو ایران گفت : مهمترین هدف این تفاهم نامه کمک به افزایش ثروت ازطریق توسعه اقتصادی متکی بر فنآوری ونوآوری، تکمیل فرآیند تبدیل ایده به محصول و تسریع درروند انتقال فنآوری ، تجاری سازی نتایج تحقیقات مرتبط با انرژی های نو و تجدیدپذیر و کمک به حل مسائل و
چالش های مرتبط با انرژی های نو و تجدیدپذیر از طریق بهره مندی از توان پژوهشگران و نخبگان و محققان استان است .
آرمودلی افزود : تخصصی کردن فعالیت های دانش بینان وامکان استقرار واحدهای فنآور متناسب با شرایط و امکانات ایستگاهای تحقیقاتی استان، جذب کارآفرینان و اشتغال دانش آموختگان مرتبط با انرژی های نو و تجدیپذیر و اجرای طرح های اولویت دار کشوردر حیطه انرژی های نو و تجدیدپذیر با راه اندازی این مرکز ممکن خواهد شد.
استاندار قزوین هم گفت: پس از راه اندازی نیروگاه بادی در کهک با ظرفیت۱۰۰ مگاوات ، ضرورت تاسیس مرکزی برای تربیت نیروی انسانی و پشتیبانی علمی از این نیروگاه ها احساس شد که خوشبختانه با مساعدت سازمان انرژی های نو با این تفاهم نامه می توان اینده خوبی را در این بخش پیش بینی کرد.
روزبه با بیان اینکه مدت زمانی که برای این تفاهم نامه درنظر گرفته شده چهارسال است افزود : آماده سازی ، تجهیز ، تامین امکانات زیربنایی و خدمات آب، برق، تلفن و اینترنت و تاسیسات برقی ومکانیکی برای استقرار واحدهای فنآور و دانش بنیان و تامین منابع مالی برای نگهداری و پشتیبانی و توسعه مرکز رشد تخصصی انرژی های نو ، جزو تعهدات استانداری است .
وی گفت : شرکت توزیع نیروی برق و پارک علم و فنآوری استان قزوین هم تعهداتی دارند که با عمل به آن ، این مرکز به سرعت راه اندازی و وارد چرخه خدمت خواهد شد .


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×