120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

باشگاه انرژی های تجدیدپذیر اردیبهشت ماه، روز پنج شنبه مورخ ۹۴/۰۲/۰۳  از ساعت ۹ الی  ۱۲ در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران واقع در تهران، میدان قدس، خیابان دزاشیب، خیابان عمار، کوی شهید صالحی، شماره ۲۲ برگزار می گردد.

poster_web

در این باشگاه بخش های مختلفی از جمله اخبار انرژی های تجدیدپذیر، نمایش فیلم کوتاه و سخنرانی جناب آقای مهندس ادیب فر، مدیر عامل شرکت انرژی های تجدید پذیر مپنا، با موضوع “نیروگاه انرژی بادی کهک تاکستان” و جناب آقای مهندس احمدی، استاد دانشگاه، با موضوع “توربین های بادی مقیاس بزرگ و کوچک” ارائه خواهد شد.

لطفاً در صورتیکه تمایل به حضور دارید، با صرف کمی از وقت گرانبهای خود و تکمیل فرم زیر ما را در برگزاری هرچه بهتر این گردهمایی یاری رسانید.

(مهلت ثبت نام و اعلام حضور در این مراسم به پایان رسیده است. با این حال مقدم کلیه علاقمندان به حضور در باشگاه را گرامی داشته و همکاران ما در ورودی سالن مقدمات ثبت نام حضوری شما را فراهم خواهند آورد.)


  1. علی

    با سلام
    هزینه اش چند است؟
    ممنون

Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×