120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

طرح خورشید طلایی 1مدیر دفتر انرژی خورشیدی سازمان انرژی‌های نو ایران (سانا) از افزایش سقف نصب انرژی خورشیدی برای مشترکان غیرخانگی خبر داد.
مهندس “سامان میرهادی” در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، اظهار داشت: در راستای اجرای بند “و” تبصره ۱۱ و همچنین بند “ز” تبصره ۹ قانون بودجه سال ۹۳، دستورالعمل نصب و اجرای سامانه‌های نیروگاهی فتوولتاییک کوچک متصل به شبکه با توان بیش از یک کیلووات تهیه شده است.
وی افزود: بر این اساس، امکان نصب سامانه‌های خورشیدی برای مشترکان غیرخانگی تا سقف ۵۰ کیلووات فراهم شده است.
وی اظهار داشت: مشترکان غیرخانگی می‌توانند از این پس نسبت به نصب سامانه‌های فتوولتاییک تا سقف ۵۰ کیلووات اقدام کنند و از ۵۰ درصد تسهیلات بلاعوض از محل عوارض برق برخوردار شوند.
میرهادی تصریح کرد: سقف نصب سامانه‌های خورشیدی برای مشترکان خانگی همچنان یک کیلووات است اما انشعاب‌های مشاع آنها از این قانون پیروی نمی‌کنند و مشترکان خانگی برای انشعاب‌های مشاع خود می‌توانند بیش از یک کیلووات سامانه خورشیدی نصب کنند.
وی خاطرنشان کرد: مشترکان متقاضی با آغاز دور جدید ثبت‌نام از متقاضیان سامانه‌های خورشیدی از تسهیلات ۵۰ درصد وام بلاعوض برخوردار می‌شوند.


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×