120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

dr_bandaniرئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این دانشگاه از ظرفیت‌های بالا و قابل توجهی برای تولید انرژی‌های نو برخوردار است، گفت: باید به فکر استفاده از این ظرفیت‌ها و جایگزین کردن تدریجی آنها به جای منابع انرژی فعلی باشیم.

علیرضا بندانی در بیستمین کنفرانس ملی شبکه‌های توزیع نیرو و برق در زاهدان افزود: منابع و پتانسیل‌های زیادی برای بالا بردن سطح علمی در استان موجود است.

وی بیان کرد: خوشحالیم که مدیران گرد هم می آیند و با اشتراک گذاشتن اطلاعات علمی خود گام موثری در دستیابی به روش‌های مهم برمی دارند.

وی بیان کرد: این کنفرانس باعث شعله ور شدن چراغ توسعه در این منطقه می‌شود که ما را در رسیدن به منابع جدید دانشگاهیان راهنمایی می‌کند تا با بهره برداری از منابع موجود بتوانیم سطح استان را ارتقا و بهبود بخشیم و با ظرفیت‌های استان بهتر آشنا شده و در جهت بهبود زندگی مردم گام برداریم.

بندانی با تاکید بر اینکه باید به فکر نهادینه کردن استفاده از انرژی‌های نو در کشور باشیم، خاطرنشان کرد: باید با فرهنگ سازی و تشویق لازم، مردم را به سمت استفاده از انرژی‌ها نو مانند سیستم های خورشیدی برای تامین برق مورد نیاز خود ترغیب کنیم.

رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: این استان با داشتن دانشگاه‌های بزرگ و شاخص می تواند در طرح‌های مربوط به توسعه نیروگاه‌های تجدیدپذیر فعالیت و مشارکت پررنگی داشته باشد.


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×