120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
۴۲۵۸_origمدیر عامل سازمان انرژی های نو ایران گفت : با توجه به افزایش سهم انرژی های تجدیدپذیر در برنامه ششم توسعه (۵٠٠٠ مگاوات ) و همچنین جذاب شدن نرخ های خرید تضمینی برق تولیدی از این منابع ، بستر مناسبی برای حضور سرمایه گذاران خارجی در این عرصه فراهم شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان انرژی های نو ایران ، وی که در کارگاه آموزشی محیط زیست و انرژی های نو سخن می گفت، افزود: در صورت رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده تا ٢٠٠٠ مگاوات هم می توان به ظرفیت اشاره شده افزود. دکتر صادق زاده گفت: دولت در بحث سرمایه گذاری هیچگونه دخالتی نداشته و آنرا کاملاً به بخش خصوصی واگذاره نموده است و تنها وظیفه ما خرید تضمینی برق تولیدی از این منابع می باشد.
در بخش دیگری از این کارگاه آقای مهندس زعفرانچی زاده مدیر دفتر مشارکتهای بخش غیر دولتی سانا در خصوص میزان تعرفه ها، نحوه محاسبه ، ضرایب و نحوه ثبت نام متقاضیان سرمایه گذاری توضیحاتی را ارائه نمودند.
این گزارش می افزاید: معاون وزیر توسعه اقتصاد ایتالیا، نماینده فائو در ایران، معاون سازمان حفاظت محیط زیست از دیگر سخنرانان این نشست بودند و ریاست نشست نیز بعهده نماینده یونیدو در ایران بود.
لازم به ذکر است این نشست ٨ آذر و در حاشیه همایش مشترک تجاری و سرمایه گذاری ایران وایتالیا برگزار گردید.این همایش  با حضور بیش از ٣٠٠ نفر از فعالان اقتصادی کشور ایتالیا طی روزهای ٨ و ٩ آذرسال جاری در محل برج میلاد تهران برگزار می گردد.

Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×