120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
Suna-Windمدیر دفتر مشارکت های بخش غیر دولتی سانا گفت : پس از انتقال وظایف، بودجه و قراردادهای خرید برق نیروگاه های تجدیدپذیر دولتی به سازمان انرژی های نو ایران که در تیر ماه سال جاری با تفویض اختیار از سوی معاونت برق و انرژی و شرکت توانیر اتفاق افتاد، خوشبختانه پرداخت صورت حساب های جاری نیروگاه های در حال بهره برداری به روز شده است.
به گزارش روابط عمومی سانا آقای مهندس زعفرانچی زاده افزود : با دریافت مستندات این قراردادها از شرکت محترم توانیر و اطلاع از مطالبات تأیید شده قبلی ایشان، اقدام به پرداخت مطالبات نموده است. این موفقیت در سایه تمرکز و تجمیع فعالیت ها و اختیارات در یک سازمان واحد و نیز با تلاش مدیریت و همکاران شرکت سانا به دست آمده است و امید است که این روند مثبت همچنان ادامه داشته و موجبات اطمینان بیشتر سرمایه گذاران احداث نیروگاه های تجدیدپذیر و همچنین بانک های کشور را به منظور مشارکت در این طرح ها فراهم آورد.
لازم به ذکر است سانا همچنین برای افزایش اطمینان سرمایه گذاران اقدام به گشایش LC ریالی شش ماهه گردان برای نیروگاه های در حال بهره برداری خواهد کرد که اخیراً اولین مورد برای نیروگاه بادی برق سبز بینالود افتتاح گردید.

Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×