120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60

همایش توسعه پروژه‌های صنعت فتوولتائیک در روزهای 30 و 31 جولای 2012 در هتل لیلاکمپینسکی در دهلی نو برگزار و مقامات دولتی، توسعه‌دهندگان داخلی و خارجی، پیمانکاران EPC، سازندگان، تأمین کنندگان، مؤسسات مالی و بسیاری از فعالان این صنعت را گردهم خواهد آورد.

شرکتهای مطرحی همچون Sunedison، Conergy، Azure Power، Kiran Energy حضور خود در این گردهمایی را تأیید نموده‌اند. هدف از برگزاری این همایش، بررسی راهکارهای رقابتی، مشکلات و موانع مالی و تبادل نظر در خصوص تکنولوژی ساخت و بهر‌ه‌برداری کاربردی از صنعت فتوولتائیک است. مباحث اصلی که در این گردهمایی بر آنها تمرکز خواهد شد عبارت است از:

ارایه نتایج مطالعات امکان‌سنجی صنعت فتوولتائیک به بانک‌ها و مؤسسات مالی به منظور دریافت بودجه، خدمات و پشتوانه‌های مالی مورد نیاز

تأمین زمین مورد نیاز در بهترین موقعیت با بهترین قیمت و در بهترین زمان

بهترین تکنولوژی‌های فتوولتائیک موجود در هند که بتواند کیفیت و عملکرد نیروگاه‌های فتوولتائیک را تضمین کند

تبادل نظر و تجربیات با شرکتهای خارجی مطرح در زمینه صنعت فتوولتائیک

هماهنگ کننده این کنفرانس، خانم لارا هرناندز در PV Insider می‌گوید: “اکنون زمان آن رسیده است که صنعت فتوولتائیک هند به دستاوردهای خود در این زمینه افتخار کند و نقشه راه خود را برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر در آینده تدوین نماید. بنابراین هر شرکتی که در این زمینه فعال است و به آن اهمیت می‌دهد، لازم است تا در این همایش شرکت کند، چرا که قدم بعدی و حیاتی این صنعت در این گردهمایی تعریف و برداشته خواهد شد”.

 برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت http://www.pv-insider.com/development-india/index.php مراجعه و یا از طریق ایمیل laura@pv-insider.com با خانم لارا هرناندز مکاتبه نمایید.


Notify via Email Only if someone replies to My Commentدعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×