120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
آبان ۱۳۹۱

رهبری جدید چین و چشم انداز پروژه انرژی پاک

احتمال دارد همزمان با بازنشستگی ون جیابائو، نخست وزیر چین و به قدرت رسیدن رهبری جدید در این کشور، پکن برای دستیابی به اهداف بلندپروازانه انرژی تا سال ٢٠٢٠ در کشور پروژه های جدید ساخت سد و تولید برق از انرژی آبی را با سرعت بیشتری تکمیل کند. ساخت سد... (ادامه مطلب)

۳۰ آبان ۱۳۹۱ 987 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

رقابت خودروهای خورشیدی در خشک ترین صحرای جهان

285-1 دومین دوره مسابقات سراسری خودروهای خورشیدی طی چهار روز در صحرای آتاکاما شیلی برگزار می‌شود. به گزارش سرویس فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رقابت خودروهای خورشیدی با هدف حمایت از طراحی و ساخت خودروهای دوستدار محیط زیست ارزان و کم هزینه... (ادامه مطلب)

۲۹ آبان ۱۳۹۱ 1,064 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

برق خورشیدی ؛ از شعار در ایران تا عمل در آلمان

248682_720 عصر ایران: در حال حاضر در كشور آلمان به عنوان پيشرو استفاده از انرژي خورشيدي و انرژي باد ، سياست هاي تشويقي قابل توجهي جهت همكاري مردم صورت گرفته و از جمله مي توان خريد برق توليدي مردم و شركت هاي توليدي برق به روش انرژي تجديدپذير به قيمتي بالاتر و... (ادامه مطلب)

۲۱ آبان ۱۳۹۱ 1,229 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

معرفی شرکت سامانه انرژی نورا ( ایسان )

esun در راستای طرح معرفی شرکتهای فعال در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر، این بار با آقای مهندس امیر طاهریان مدیر محترم فروش شرکت سامانه انرژی نورا ( ایسان ) به گفتگو نشسته و از فعالیت‌های این شرکت جویا شدیم. شرکت سامانه انرژی نورا با تشکیل تیم‌های تخصصی در... (ادامه مطلب)

۱۶ آبان ۱۳۹۱ 2,570 بازدید ۲ دیدگاه موضوع: خبر،معرفی شرکت ها

بزرگترین مزارع خورشیدی فتوولتائیک جهان

در شرایطی که مصرف سوخت‌های فسیلی یکی از عوامل اصلی انتشار گازهای گلخانه‌ای بوده و منابعی پایان پذیر هستند، توسعه منابع انرژی تجدید پذیر بیش از پیش در کانون توجه قرار گرفته است.خورشید و باد از مهمترین منابع انرژی پاک و تجدید پذیر محسوب شده و با... (ادامه مطلب)

۱۰ آبان ۱۳۹۱ 1,039 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

پایداری شبکه برق با انرژی های خورشیدی و باد

/ ترجمه و نگارش: علیرضا روحی / امروزه استفاده از انرژی های خورشیدی، باد، زیست توده و سایر منابع انرژی های تجدیدپذیر به شکل فزاینده‌ای در تولید الکتریسیته از اهمیت بیشتری برخوردار شده‌ است. افزایش تعداد توربین های بادی و سیستم های مولد خورشیدی باعث... (ادامه مطلب)

۱۰ آبان ۱۳۹۱ 1,168 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،انرژی خورشیدی،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×