120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
اردیبهشت ۱۳۹۲

نیروگاه خورشیدی دانشگاه بیرجند به بهره‌برداری رسید

نیروگاه خورشیدی 20 کیلوواتی دانشگاه بیرجند به همراه نیروگاه خورشیدی در دانشگاه‌های اراک، شاهد، مراغه و هرمزگان به صورت ویدئو کنفرانس مورد بهره برداری قرار گرفت. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، محمد علی... (ادامه مطلب)

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ 981 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

ساخت سلول های خورشیدی کارآمد با الهام از چشم پروانه

چشم پروانه دانشمندان با الهام از چشم پروانه، فناوری جدیدی ابداع کرده اند که می تواند کارایی سلول های خورشیدی نازک را بهبود بخشد. به گزارش خبرگزاری مهر، از آنجا که پروانه ها، به میزان بسیار اندکی نور برای دید در تاریکی نیاز دارند چشمان آنها تا حد بسیار زیادی... (ادامه مطلب)

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ 764 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

محاسبه دلاری برق تولیدی از انرژی‌های تجدید‌پذیر

ظرفیت تولید برق در نیروگاه‌های خورشیدی مشاور مطالعات استراتژیک سازمان انرژی‌های نو (سانا) خواستار محاسبه‌ی دلاری برق تولیدی از انرژی‌های تجدید‌پذیر شد. به گزارش خبرنگار فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر باقری مقدم در مراسم افتتاحیه‌ی جشنواره دستاوردهای علمی و فناوری... (ادامه مطلب)

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ 836 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

ساخت پیل سوختی 32 کیلووات/ تولید الکل از ذرت و نیشکر

نسرین سلطانخواه معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از ایجاد شبکه آزمایشگاه پیل سوختی و هیدروژن خبر داد و گفت: محققان کشور طراحی و ساخت پیل سوختی 32 کیلووات را در دستور کار دارند. به گزارش خبرنگار مهر، دکتر نسرین سلطانخواه امروز در جشنواره دستاوردهای فناوری ستاد... (ادامه مطلب)

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ 699 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

منزل رئیس جمهور به انرژی تجدیدپذیر مجهز شد

مجید نامجو وزیر نیرو با اشاره به تاکید دولت نهم و دهم در خصوص استفاده از انرژی های تجدیدپذیر خاطر نشان کرد: در حال حاضر با نصب یک پنل 5 کیلوواتی خورشیدی در منزل رئیس جمهور، انرژی مورد نیاز در خانه وی از طریق انرژی تجدیدپذیر کسب می شود. به گزارش خبرنگار مهر،... (ادامه مطلب)

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ 783 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

رونمایی ۴ دستاورد علمی در حوزه انرژی‌های نو با حضور دکتر احمدی نژاد

جشنواره دستاوردهای علمی و فناوری ستاد توسعه فناوری انرژی‌های نو با حضور رئیس‌جمهور و معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور افتتاح و ۴ دستاورد علمی در حوزه انرژی‌های نو رونمایی شد. به گزارش عصر ایران به نقل از فارس، جشنواره دستاورد‌های علمی و فناوری... (ادامه مطلب)

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ 651 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×