120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
تیر ۱۳۹۲

چشم‌انداز روشن توربین بادی فراساحلی

بادی فراساحلی به گزارش انجمن جهانی انرژی بادی (GWEC)، بازار انرژی بادی فراساحلی در حالیکه تا کنون ظرفیتی معادل 5 گیگاوات یعنی در حدود 2 درصد از ظرفیت کلی انرژی بادی مورد استفاده در دنیا را به خود اختصاص داده است و پیش‌بینی می‌شود که تا سال 2020 میلادی تا 80 گیگاوات نیز... (ادامه مطلب)

۳۱ تیر ۱۳۹۲ 1,003 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر

تعرفه تشویقی حرارت تجدید پذیر برای تولید انرژی حرارتی

The-Feed-In-Tariff موضوع تعرفه های تشویقی برای تولید برق و حرارت از انرژی های تجدیدپذیر در بسیاری از کشور به موضوع داغ روز تبدیل شده است. بنا به اظهارات گِرِک بارکر، وزیر تغییرات آب و هوای انگلیس و مطابق قانون تعرفه تشویقی حرارت تجدیدپذیر (Renewable Heat Incentive – RHI) ، از این... (ادامه مطلب)

۲۹ تیر ۱۳۹۲ 961 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

خبر کوتاه: حمل پره های توربین بادی 7 مگاواتی سامسونگ

حمل پره توربین بادی 4 به نقل از ماهنامه ویندپاور، پره‌های توربین بادی S7.0-171-7MW شرکت سامسونگ که یک توربین بادی فراساحلی 7 مگاواتی است سفر خود را از کارخانه سازنده آن یعنی SSP دانمارک به مقصد نهایی آن که سواحل غربی دانمارک است آغاز نموده‌اند. حمل پره های توربین بادی در... (ادامه مطلب)

۲۷ تیر ۱۳۹۲ 1,194 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر

هفت قاتل خطرناک‌تر از توربین بادی!

birds متاسفانه، توربین‌های بادی عامل مرگ و میر سالانه 400000 پرنده می‌باشند. ولی خوشبختانه، این ماشین‌های غول‌پیکر، در رده هفتم قاتلان دوستان پرنده ما قرار دارند. در این پست قصد داریم شما را با 7 چیز که بیشتر از توربین بادی پرنده می‌کشد آشنا... (ادامه مطلب)

۲۶ تیر ۱۳۹۲ 1,078 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر

محصول جدیدی در راه است! توربین بادی فراساحلی 12 مگاواتی

توربین بادی فراساحلی به گزارش ماهنامه ویندپاور، شرکت Ming Yang (یکی از سازندگان توربین های بادی چین) اخیراً مراحل نخستین طراحی یک توربین بادی فراساحلی با توان 12 مگاوات را آغاز کرده است. موانع موجود بر صنعت انرژی بادی فراساحلی در چین نتوانسته است شرکتهای سازنده توربین... (ادامه مطلب)

۲۴ تیر ۱۳۹۲ 939 بازدید ۱ دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر

فیلیپین و برنامه های آن برای استفاده از انرژی های تجدیدپذیر

philippines شاید به نظر شما خبر برنامه‌ریزی فیلیپین برای تأمین کل انرژی مورد نیاز این کشور از طریق انرژی های تجدیدپذیر در طی 10 سال چندان اهمیتی نداشته باشد و با خود بگویید دانستن چنین اخباری چه فایده‌ای می‌تواند داشته باشد! اما اعتقاد ما بر این است که... (ادامه مطلب)

۲۲ تیر ۱۳۹۲ 710 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×