120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
مهر ۱۳۹۲

لایحه دریافت عوارض برق تجدیدپذیر در مجلس

مجلس به گزارش برق‌نیوز، پس از بازگشایی دوباره مجلس پس از تعطیلی هفته گذشته و حضور نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه خود، قرار است کمیسیون اقتصادی مجلس گزارش خود از لایحه دریافت عوارض برق تجدیدپذیر را تقدیم نمایندگان کند. لایحه "دریافت عوارض برق... (ادامه مطلب)

۲۸ مهر ۱۳۹۲ 704 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک

برق خورشیدی گران‌تر است یا برق حرارتی؟

اقتصاد انرژی های تجدیدپذیر 1 اگر به‌عنوان یك فعال بخش برق و انرژی مخاطب مستند حاضر هستید، حتی برای یك بار هم كه شده، در ناخودآگاه خود یا در مقام پاسخگویی و ارائه گزارش به مدیر بالادست، قیمت تمام شده برق با نیروگاه‌های معمول حرارتی را در مقایسه با مولدهای تجدیدپذیر، محاسبه... (ادامه مطلب)

۲۸ مهر ۱۳۹۲ 4,550 بازدید ۶ دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،برگزیده

ايران در آستانه توليد 4 نوع سوخت پاک از میکرو آلگ ها

میکروآلگ به نقل از روزنامه خراسان، مرحله آزمایشی طرح کلان ملی تولید 4 نوع سوخت پاک شامل بیودیزل، بیو اتانول، ایروژن و بیوگاز و مواد دارویی و غذایی از جلبک های خلیج فارس (میکرو آلگ ها) در جزیره عباسک بوشهر با موفقیت اجرایی شده و به تولید محصول انجامیده است، در... (ادامه مطلب)

۲۷ مهر ۱۳۹۲ 1,266 بازدید ۱ دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×