120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
تیر ۱۳۹۳

خاورمیانه فقط 78 سال دیگر نفت دارد!

oil-01 درحالیکه ذخایر نفتی اوپک عمدتا در منطقه خاورمیانه واقع شده که از جمله آن می توان به عربستان سعودی‌، عراق و ‌کویت اشاره کرد که در مجموع 40.4 درصد از ذخایر کل جهان را به خود اختصاص داده‌اند، این منطقه تنها تا 78 سال دیگر نفت دارد.  به گزارش ایسنا،... (ادامه مطلب)

۳۱ تیر ۱۳۹۳ 480 بازدید بدون دیدگاه موضوع: خبر

تبدیل سیستان و بلوچستان به قطب تولید برق با استفاده از انرژی‌های نو

IMG09273748 خبرگزاری مهر: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری سیستان و بلوچستان گفت: به منظور تبدیل شدن این استان به قطب تولید برق با بهره‌گیری از انرژی‌های نو تعداد 7 پروژه در همین راستا پیشنهاد و در حال بررسی است. به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مالکی شامگاه... (ادامه مطلب)

۳۰ تیر ۱۳۹۳ 541 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

راه‌اندازی اولین آسانسور خورشیدی در ایران

آسانسور خورشيدي 2 اولین آسانسور خورشیدی در ساختمان مرکزی شرکت ایرانیان اطلس نصب و راه‌اندازی شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این شرکت هم‌سو با سیاستهای دولت برای بهینه سازی مصرف انرژی و استفاده از انرژی های پاک در بخش ساختمان، اقدام به... (ادامه مطلب)

۳۰ تیر ۱۳۹۳ 530 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

احداث 120 کیلووات نیروگاه خورشیدی در همدان

احداث 120 کیلووات نیروگاه خورشیدی در همدان به گزارش ایرنا ˈحاجی رضا تیموریˈ روز شنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) در همدان افزود: استفاده از نیروگاه های خورشیدی در شهر همدان از پایان سال 92 در دستور کار شرکت برق این استان قرار گرفت. وی اضافه کرد:20 کیلو وات نیروگاه خورشیدی... (ادامه مطلب)

۳۰ تیر ۱۳۹۳ 516 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

راه‌اندازی توربین‌های بادی در اردبيل

راه‌اندازی توربین‌های بادی در اردبيل به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، علیرضا علیزاده صبح امروز در نشست با فرماندار نیر، اظهار کرد: امروزه استفاده از انرژی خورشیدی بادی و نصب پانل های تبدیل انرژی خورشیدی به برقی مورد استفاده قرار می گیرد که ما نیز از 2 سال پیش سعی کردیم تا در مناطقی... (ادامه مطلب)

۳۰ تیر ۱۳۹۳ 466 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×