120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
مرداد ۱۳۹۳

نقش پررنگ انرژی‌های نو در دهمین همایش بین‌المللی انرژی

substain_1 مدیرعامل سازمان انرژی‌های نو ایران (سانا) از نقش پررنگ انرژی‌های تجدیدپذیر در دهمین همایش بین‌المللی انرژی خبر داد.مهندس "یوسف آرمودلی" در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، گفت: چندین سال است که همایش بین‌المللی انرژی در کشور... (ادامه مطلب)

۳۱ مرداد ۱۳۹۳ 566 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

توانمندسازی بخش خصوصی جهت توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر

545677675 به‌منظور توانمندسازي بخش‌هاي خصوصي و تعاوني، وزارت نيرو به ارایه مشوق‌هاي مناسب برای افزايش سرمايه‌گذاري در توليد برق از منابع تجديدپذير اقدام کرده است. به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در زمان حاضر ظرفيت منصوبه مولدهاي... (ادامه مطلب)

۳۱ مرداد ۱۳۹۳ 530 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

نیروگاه خورشیدی زابل مهر ماه امسال راه اندازی می شود

zabol-solar زابل- ایرنا- رییس دانشگاه زابل از برنامه این دانشگاه برای تبدیل شدن به قطب انرژی های نو در کشور خبر داد و گفت: نیروگاه خورشیدی این دانشگاه تا مهر ماه راه اندازی می شود. به گزارش ایرنا، ˈمحمود اوکاتی صادقˈ شامگاه پنج شنبه در نشستی با خبرنگاران اظهار... (ادامه مطلب)

۲۵ مرداد ۱۳۹۳ 565 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

نصب نیروگاههای کوچک خورشیدی در 1200 نقطه کشور

rooftop-solar-power-array مشهد - ایرنا - مدیر دفتر برق سازمان انرژیهای نو ایران گفت: پروژه های نصب نیروگاههای کوچک خورشیدی اکنون درهزار و 200 نقطه در کشور درحال اجراست. ˈسامان میرهادیˈ روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در مشهد افزود: طرح نصب نیروگاههای کوچک خورشیدی از پارسال... (ادامه مطلب)

۲۲ مرداد ۱۳۹۳ 685 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

صنعت برق در آستانه جهش در بخش فن آوریهای روز

81268732-5878007 ˈحمید چیت چیانˈ روز دوشنبه در نشستی که با حضور جمعی از مسوولان استان قزوین درسالن شرکت توزیع نیروی برق برگزار شد، افزود: بهره برداری از توربین های 2.5 مگاواتی و احداث نیروگاههای بادی، کاری ارزشمند است که با پیشتیبانی دولت و مجلس، شاهد تحقق آن... (ادامه مطلب)

۲۱ مرداد ۱۳۹۳ 501 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،انرژی خورشیدی،خبر

مزرعه بادی کهک (مپنا) به بهره برداری رسید

نیروگاه-بادی نیروگاه 20 مگاواتی بادی خصوصی با پیمانکاری گروه مپنا و سرمایه گذاری بخش خصوصی به روش DOO انجام گرفته است و با بهره برداری از این نیروگاهها با تولید 100 مگاوات انرژی بادی 315 میلیون و 360 هزار لیتر گازوئیل صرفه جویی خواهد شد. عباس علی آبادی مدیرعامل مپنا... (ادامه مطلب)

۲۰ مرداد ۱۳۹۳ 946 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×