120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
مهر ۱۳۹۳

تولید بیودیزل صنعتی جایگزین گازوئیل توسط محققان دانشگاهی

۲۱۰-۵۳ اعضای انجمن علمی پلیمر دانشگاه لرستان موفق به تولید ماده بیودیزل صنعتی به عنوان جایگزین گازوئیل شدند. به گزارش خبرنگار علمی ایسنا منطقه لرستان، سعید اسدی، دبیر انجمن علمی پلیمر دانشگاه لرستان با اعلام این خبر اظهار کرد: ماده بیودیزل صنعتی به... (ادامه مطلب)

۲۳ مهر ۱۳۹۳ 629 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی زیست توده،خبر

خودکفایی ایران در اکتشاف و حفاری مخازن زمین‌گرمایی

Geothermal مدیر دفتر انرژی زمین‌گرمایی سازمان انرژی‌های نو ایران (سانا) از خودکفایی جمهوری اسلامی ایران در اکتشاف و حفاری مخازن زمین‌گرمایی خبر داد. دکتر "حسین پرخیال" در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، اظهار داشت سنجش پتانسیل انرژی... (ادامه مطلب)

۲۲ مهر ۱۳۹۳ 578 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی زمین گرمایی،خبر

تولید سلول خورشیدی در کشور

پنل-خورشیدی عضو شورای ستاد توسعه فناوری انرژی های نو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ساخت سلول خورشیدی با حمایت این ستاد در داخل کشور خبر داد. به گزارش ایرنا دکتر' ابراهیم سلیمانی' درباره ضرورت استفاده از انرژی خورشیدی اظهارکرد: انرژی خورشیدی در کشور ما... (ادامه مطلب)

۲۰ مهر ۱۳۹۳ 701 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

بزرگترین نیروگاه خورشیدی ایران و خاورمیانه

۸۱۳۴۵۶۶۵-۶۰۰۷۶۳۸ عضو هیات رییسه انجمن علمی انرژی بادی ایران گفت: بزرگترین و نخستین نیروگاه مگاواتی فتوولتائیک ایران و خاورمیانه با قدرت ۲۰ مگاوات به زودی در هشت کیلومتری جاده گوربند زاهدان احداث می شود. 'غلامرضا سرگلزایی' روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با... (ادامه مطلب)

۲۰ مهر ۱۳۹۳ 758 بازدید ۲ دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

افزایش ظرفیت نیروگاه بادی منجیل به ۱۰۰ مگاوات

توربین بادی نصب ۴۰ توربین بادی در سایت منجیل در مهرماه کامل شده و این نیروگاه که یکی از نیروگاه‌های بادی بزرگ خاورمیانه است، پس از سال‌ها با تمام ظرفیت وارد مدار می‌شود. مدیرعامل سازمان انرژی‌های نو ایران (سانا) از افزایش ظرفیت نیروگاه بادی منجیل به ۱۰۰... (ادامه مطلب)

۱۴ مهر ۱۳۹۳ 610 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر

برندگان بازار فتوولتائیک

جایزه خورشیدی بازار فتوولتائیک یکی از حوزه هایی است که روند رو به رشد چشمگیر خود را شاهد است و همچنان فرصت های بسیاری نیز در این عرصه وجود دارند. طی چند سال گذشته سرمایه گذاری کافی و انگیزه پژوهشی در راستای حصول اطمینان از وجود فرصت های فراوان برای شرکت ها فراهم... (ادامه مطلب)

۱۰ مهر ۱۳۹۳ 778 بازدید ۱ دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×