120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
آبان ۱۳۹۳

نصب نیروگاه فتوولتائیک در ساختمان معاونت علمی ریاست جمهوری

۱۴۱۶۲۱۲۸۲۴۹۹۹_bam_15683 نیروگاه فتوولتائیک ۱۰ کیلوواتی (پنل خورشیدی) به منظور تامین نیروی برق مورد نیاز در ساختمان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نصب شد. نیروگاه فتوولتایک ۱۰ کیلوواتی مستقر در ساختمان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، امروز با حضور دکتر علی وطنی،... (ادامه مطلب)

۲۶ آبان ۱۳۹۳ 742 بازدید ۱ دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

حل معضل کم آبی مزارع سیستان با نیروگاه های بادی کوچک

نیروگاه بادی سنندج رییس دانشگاه زابل گفت: ۱۵ سال خشکسالی پی در پی به ویژه خشک شدن هامون، باعث معضلات زیست محیطی فراوانی در سیستان شده به طوری که بسیاری از مردم این منطقه ناگزیر به مهاجرت شده‌اند. محمود اوکاتی صادق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران... (ادامه مطلب)

۲۶ آبان ۱۳۹۳ 605 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر

فراگیری استفاده از انرژی تجدیدپذیر را با قوت پیگیری می کنیم

Clean Energy نایب اول رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس و کمیسیون انرژی با قوت دنبال فراگیر کردن استفاده از انرژی های تجدیدپذیر در کشور است. علی مروی استفاده از انرژی های تجدیدپذیر را برای کشور اجتناب ناپذیر ذکر کرد و اظهارداشت: بحث هایی که این... (ادامه مطلب)

۲۶ آبان ۱۳۹۳ 553 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

فراونهوفر ، بزرگترین موسسه‌ی تحقیقات کاربردی انرژی خورشیدی اروپا

logo-fraunhofer در باب اهمیت انرژی های تجدیدپذیر و ضرورت های حرکت در مسیر استفاده گسترده از انواع این انرژی ها مطالب و مقالات متعددی ارائه شده است. اهمیت انرژی های تجدیدپذیر برای کشوری مانند ایرانکه دارای منابع فسیلی زیادی است چندان جدی گرفته نمی شود. جدی گرفتن... (ادامه مطلب)

۲۶ آبان ۱۳۹۳ 1,025 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،معرفی شرکت ها

تا پایان سال ٢٠١۴ ظرفیت فتوولتائیک در جهان به ۴٠ هزار مگاوات می رسد

۱۰۳۰۷_۵۱۶ دولت یازدهم برنامه های بزرگی در مقیاس گسترده برای استفاده از انرژی خورشیدی و رهایی از نیاز به سوخت فسیلی و انرژی هسته ای به اجرا درآورده است. در سال جاری دولت شصت میلیون دلار به گسترش برنامه های استفاده از سلول های فوتوولتاییک برای بهره گیری از... (ادامه مطلب)

۲۶ آبان ۱۳۹۳ 533 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

بزرگترین فرودگاه دنیا ، منطبق بر مبانی توسعه پایدار

airport 7 درحال حاضر، اکثر کشورهای دنیا در حال ساخت صدها فرودگاه جدید و یا توسعه قابلیت‌های کنونی جهت افزایش توان پاسخگویی به نیازهای مسافرین در سفرهای هوایی می‌باشند. فرودگاه‌های عظیم و لوکس نه تنها باعث به دام انداختن و جذب ارز مسافرین می‌گردد بلکه... (ادامه مطلب)

۲۵ آبان ۱۳۹۳ 752 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×