120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
آذر ۱۳۹۳

نصب توربین‌های بادی ۲ مگاواتی در منطقه بینالود

DSC03456 (2) برای نخستین‌بار در شرق ایران، توربین‌های بادی دو مگاواتی در منطقه بینالود استان خراسان رضوی نصب شد که به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید. به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "محمدحسن متولی‌زاده" مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای... (ادامه مطلب)

۲۶ آذر ۱۳۹۳ 992 بازدید ۴ دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر

امضاء تفاهم نامه برای راه اندازی مرکز رشد تخصصی انرژی های نو

Businessman signing contract با امضاء تفاهم نامه میان استانداری و سازمان انرژی های نو ایران ، مرکز رشد تخصصی انرژی های نو در استان قزوین تاسیس می شود. این تفاهم نامه را رئیس سازمان انرژی های نو ایران، استاندار قزوین ، رئیس پارک علم و فنآوری استان و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق... (ادامه مطلب)

۲۶ آذر ۱۳۹۳ 958 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

حقایقی درباره توربین های بادی

Wind-Turbine-Facts سال‌های متمادی از انرژی باد برای اهداف مختلفی استفاده شده است. در صنعت دریانوردی، کشاورزی، آسیاب‌های بادی و برای تولید برق، انرژی باد همواره در دسترس و در خدمت بشر بوده است. در بسیاری از مطالب دانیار درباره توربین های بادی و تکنولوژی وابسته به آن... (ادامه مطلب)

۲۴ آذر ۱۳۹۳ 4,765 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،برگزیده

مجموعه مقالات ششمین همایش ملی انرژی‌ های تجدیدپذیر، پاک و کارآمد

Articles6 ششمین همایش ملی انرژی‌های تجدیدپذیر، پاک و کارآمد در تاریخ ۲۲ آبان ۹۳ و به همت شرکت هم‌اندیشان انرژی کیمیا در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار گردید. آنچه که در این پست آورده شده، مجموعه مقالات انرژی های تجدیدپذیر است که در این همایش ارایه شده... (ادامه مطلب)

۲۳ آذر ۱۳۹۳ 2,364 بازدید بدون دیدگاه موضوع: اسلایدشو،انرژی‌های پاک،خبر،مقالات

توربین بادی اینولکس چطور کار می‌کند؟

۱ در توربین های بادی متداول، از سه پره بلند که در بالاترین نقطه توربین نصب شده‌اند برای به چرخش درآوردن روتور اصلی توربین و تولید برق توسط ژنراتور بزرگ آن استفاده می شود. اما در تکنولوژی اینولکس که منحصراً در اختیار شرکت Sheerwind می‌باشد، از سه اصل جذب،... (ادامه مطلب)

۱۷ آذر ۱۳۹۳ 3,638 بازدید ۸ دیدگاه موضوع: اسلایدشو،انرژی بادی

توسعه همکاری‌های ایران در بخش برق با آلمان

GIMr-F93-(17)_2 در دیدار معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با هیات اقتصادی و تجاری آلمان توسعه همکاری‌های ایران در بخش برق با آلمان مطرح شد. مهندس "هوشنگ فلاحتیان" عصر امروز (یکشنبه) در این دیدار گفت: ما همکاری‌های مختلفی با کشور آلمان در زمینه‌های مختلف داریم... (ادامه مطلب)

۱۶ آذر ۱۳۹۳ 565 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،انرژی خورشیدی،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×