120x240


120x240


120x240


120x240


120x240





648x60
468x60
فروردین ۱۳۹۴

باشگاه انرژی‌های تجدیدپذیر – اردیبهشت ۱۳۹۴

poster_web باشگاه انرژی های تجدیدپذیر اردیبهشت ماه، روز پنج شنبه مورخ ۹۴/۰۲/۰۳  از ساعت ۹ الی  ۱۲ در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران واقع در تهران، میدان قدس، خیابان دزاشیب، خیابان عمار، کوی شهید صالحی، شماره ۲۲ برگزار می گردد. در این باشگاه بخش های مختلفی... (ادامه مطلب)

۲۶ فروردین ۱۳۹۴ 1,256 بازدید ۱ دیدگاه موضوع: اخبار کنفرانس و همایش،خبر

هنوز فرهنگ استفاده از انرژی پاک نداریم

۱۷۱۷۲۳_orig حمیدرضا صالحی دبیرکل فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته و نایب رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا٬ در خصوص چرایی عدم توسعه انرژی‌های نو در کشور گفت: مهم‌ترین دلیل این امر این است که... (ادامه مطلب)

۲۴ فروردین ۱۳۹۴ 486 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

افزایش سقف نصب انرژی خورشیدی برای مشترکان غیرخانگی

طرح خورشید طلایی 1 مدیر دفتر انرژی خورشیدی سازمان انرژی‌های نو ایران (سانا) از افزایش سقف نصب انرژی خورشیدی برای مشترکان غیرخانگی خبر داد. مهندس "سامان میرهادی" در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، اظهار داشت: در راستای اجرای بند "و" تبصره ۱۱ و همچنین... (ادامه مطلب)

۲۳ فروردین ۱۳۹۴ 533 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

پهپاد خورشیدی و امکان دسترسی به اینترنت در دورافتاده ترین نقاط

۳ یک شرکت پرتغالی در نظر دارد تا از پهپادها برای توسعه شبکه جهانی اینترنت و دسترسی مردم به قابلیت های آن استفاده کند. مهندسان این شرکت به تازگی نخستین پرواز آزمایشی این پروژه را با موفقیت انجام داده اند. شرکت Quarkson از پهپاد خورشیدی موسوم به SkyOrbiter جهت... (ادامه مطلب)

۲۳ فروردین ۱۳۹۴ 570 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

اکو شهر مغول‌ها در دستان آلمانی‌ها

ecocity02 شهرسازان آلمانی می‌خواهند در برهوتی در مغولستان بنای یک " اکو شهر " را آغاز کنند. این شهر که هنوز وجود خارجی ندارد "شهر مایدار" نام دارد. در طراحی این شهر بالاترین استانداردهای زیست محیطی رعایت شده است. برای اشتفان اشمیتز این پروژه بزرگترین پروژه... (ادامه مطلب)

۲۲ فروردین ۱۳۹۴ 589 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

چرا از نیروگاه های خورشیدی خانگی استقبال نشد؟

۱۱۵۰۴_۲۳۴ انتظار می رفت با این حجم تبلیغات و تعریف و تمجید وزارت نیرو از تسهیلات بلاعوض برای نصب پنل های خورشیدی یک کیلوواتی، مردم برای استفاده از این تسهیلات و داشتن برق خورشیدی جلوی شرکت های توزیع نیروی برق صف کشیده و از این امتیازات استفاده کنند. طرح یک... (ادامه مطلب)

۱۹ فروردین ۱۳۹۴ 1,054 بازدید ۳ دیدگاه موضوع: آموزشی،انرژی خورشیدی


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×