120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
اردیبهشت ۱۳۹۴

تضمین خرید برق سرمایه‌گذاران خارجی در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر

۳۹۸۰۹۴_۴۶۳ مدیرعامل سازمان انرژی‌های نو ایران (سانا) از تضمین خرید برق سرمایه‌گذاران خارجی در زمینه انرژی های تجدیدپذیر خبر داد. به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، دکتر "سیدمحمد صادق‌زاده" روز سه‌شنبه (امروز) در نشست تخصصی توسعه و کاربرد... (ادامه مطلب)

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ 685 بازدید ۱ دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

آغاز بهره‌برداری از نیروگاه‌های خورشیدی در اصفهان

DSC_0155 بهره‌برداری از نخستین نیروگاه‌های خورشیدی استان اصفهان با مجموع ظرفیت ۱۸۵ کیلووات آغاز شد. به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای اصفهان در آیین آغاز بهره‌برداری از ابن نیروگاه، گفت: مقوله انرژی‌های نو... (ادامه مطلب)

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ 938 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

آئودی سوخت دوستدار محیط زیست می‌سازد

۱۶۷۵۹۹۸ در سال های اخیر، کمپانی های خودروسازی به ساخت و تولید خودروهایی روی آورده اند که نه تنها سوخت کمتری مصرف کنند بلکه دوستدار محیط زیست نیز باشند. از میان آنها می توان به ساخت و عرضه خودروهای الکتریکی اشاره کرد که نقش مهمی در کاهش آلودگی هوا ایفا می... (ادامه مطلب)

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ 540 بازدید ۱ دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

طراحی هواپیمای خورشیدی بادی

۱۴۲۵۷۳۶۴۶۷۸۹۰_۲۱۸ محققان مرکز طراحی صنعتی بارسلونا طرح مفهومی از هواپیمای خورشیدی بادی غول‌پیکری را ارائه کرده‌اند که قادر است انرژی مورد نیاز جهت پرواز را با انرژی خورشیدی و بادی تأمین کند. در طرح مفهومی هواپیمای غول‌پیکر AWWA-QG، پنل‌های خورشیدی و توربین‌های... (ادامه مطلب)

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ 708 بازدید ۱ دیدگاه موضوع: انرژی بادی،انرژی خورشیدی،خبر

باید به فکر نهادینه کردن استفاده از انرژی‌های نو در کشور باشیم

dr_bandani رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این دانشگاه از ظرفیت‌های بالا و قابل توجهی برای تولید انرژی‌های نو برخوردار است، گفت: باید به فکر استفاده از این ظرفیت‌ها و جایگزین کردن تدریجی آنها به جای منابع انرژی فعلی باشیم. علیرضا بندانی... (ادامه مطلب)

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ 499 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک

سرمایه گذاری شرکت آذری در نیروگاه زمین گرمایی مشگین شهر

۸۱۵۸۳۹۸۵-۶۴۱۰۰۸۹ فرماندار مشگین شهر از سرمایه گذاری یک شرکت جمهوری آذربایجان در نیروگاه زمین گرمایی و پروژه های گردشگری این شهرستان خبر داد. ابراهیم امامی روز شنبه در جریان بازدید مدیرعامل این شرکت از نیروگاه زمین گرمایی و اماکن گردشگری مشگین شهر گفت: در صورت... (ادامه مطلب)

۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ 522 بازدید بدون دیدگاه موضوع: خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×