120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
آبان ۱۳۹۴

تولید گاز از فضولات حیوانی در خانه‌های بامیان

۱ یک نهاد آلمانی، دست‌کم هشت مرکز تولید گاز از فضولات حیوانی را در ولایت بامیان افغانستان ایجاد کرده است. گفته می‌شود هر یک از این دستگاه‌ها ظرفیت تولید گاز مصرفی برای یک خانواده ده نفری را دارد. این برنامه که به صورت آزمایشی اجرا شده است، در... (ادامه مطلب)

۲۷ آبان ۱۳۹۴ 1,046 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی زیست توده،خبر

اختلاف درآمد و هزینه برق عامل عقب‌ماندگی انرژی تجدید‌پذیر

Mona Hoobehfekr (13 of 20)-10 معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت نیرو علت عقب ماندگی انرژی‌های تجدید‌پذیر را اختلاف در درآمد و هزینه‌های صنعت برق دانست و گفت: تا زمانی که قیمت برق ارزان بماند نمی‌توانیم به سمت انرژی‌های پیچیده که هزینه بیشتری دارند پیش برویم. دائمی در... (ادامه مطلب)

۲۶ آبان ۱۳۹۴ 452 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

ساخت نیروگاه خورشیدی در استان قزوین

۱۹۰۵۰۲۷ قزوین- دبیر ستاد سرمایه گذاری استان قزوین گفت: با همکاری دستگاههای اجرایی و تسریع در صدور مجوز تا دو ماه آینده کلنگ ساخت نیروگاه خورشیدی در قزوین به زمین زده می شود. به گزارش مهر، سید محمد علی قاسمی در جلسه با سرمایه گذار بخش خصوصی برای ساخت... (ادامه مطلب)

۲۶ آبان ۱۳۹۴ 501 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

احداث نیروگاه ۵۰ مگاواتی خورشیدی در کرمانشاه

نیروگاه خورشیدی ملارد ۱ کرمانشاه- سرپرست معاونت اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری کرمانشاه گفت: با انعقاد تفاهم نامه با شرکتی از جمهوری چک نیروگاه ۵۰ مگاواتی خورشیدی در کرمانشاه احداث خواهد شد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری کرمانشاه، هدایت... (ادامه مطلب)

۲۶ آبان ۱۳۹۴ 475 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

سهم نیروگاه‌های تجدیدپذیر در برنامه ششم توسعه

renewable-energy-solar-panels-and-wind-power-thumb12784025 معاون وزیر نیرو در امور برق گفت: باوجود اینکه مذاکرات در سازمان انرژی‌های نو ادامه دارد، اما تاکنون هیچ قراردادی با شرکت‌های آلمانی و غیر آلمانی درباره احداث نیروگاه خورشیدی نهایی نشده است. هوشنگ فلاحتیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، با بیان... (ادامه مطلب)

۲۵ آبان ۱۳۹۴ 487 بازدید بدون دیدگاه موضوع: خبر

رونمایی پاناسونیک از بهینه‌ترین پنل خورشیدی جهان

efcb1d87-70c8-4e9a-b1fd-26befec68062-1-100620135-primary.idge_ تنها دو روز پس از آنکه شرکت Solar City از ساخت بهینه‌ترین پنل خورشیدی با ضریب راندمان ۲۲٫۰۴ درصد خبر داد، پاناسونیک امروز پنل خورشیدی ای را معرفی کرده که نسبت به نمونه‌های مشابه عادی بازار، بهره‌وری بیشتری داشته و در حال حاضر لقب کارآمدترین... (ادامه مطلب)

۲۴ آبان ۱۳۹۴ 559 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×