120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
دی ۱۳۹۴

کارگاه ساخت وساز سبز ، سرمایه‌ای برای نسل‌های آینده

جهت مشاهده پوستر در ابعاد بزرگ‌تر بر روي تصوير كليك كنيد   کارگاه "ساخت وساز سبز، سرمایه‌ای برای نسل‌های آینده" مورخ ۸ بهمن ۱۳۹۴ با هدف هم افزایی دانش صنعت و دانشگاه توسط آموزشگاه پیشگامان فنون پارس با همکاری دانشگاه علمی کاربردی واحد ره شهر (ره دانش) و حمایت سازمان نظام مهندسی استان تهران، درمحل... (ادامه مطلب)

۲۸ دی ۱۳۹۴ 1,078 بازدید بدون دیدگاه موضوع: اخبار کنفرانس و همایش

اکسپوی ۲۰۱۷ قزاقستان با شعار “انرژی آینده”

Untitled-1_429679274300014952 اکسپوی ۲۰۱۷ آستانه قزاقستان از ۱۰ ژوئن تا ۱۰ سپتامبر (۲۰ خرداد تا ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) در این کشور برپا شود و تاکنون ۶۰ کشور دنیا و ۱۳ سازمان بین‌المللی برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند. اکسپوی ۲۰۱۷ قزاقستان با شعار "انرژی آینده" فرصت... (ادامه مطلب)

۲۷ دی ۱۳۹۴ 1,165 بازدید بدون دیدگاه موضوع: خبر

نصب ۱۰۰۰ مگاوات نیروگاه بادی در پاکستان

wind farm مناطق ساحلی بلوچستان پاکستان پتانسیل عظیمی برای تولید انرژی جایگزین و پاک را دارند. پاکستان تصمیم دارد تا سال ۲۰۱۸ از طریق کریدور بادی و نصب توربین بادی، ۱۰۰۰ مگاوات برق تولید و به شبکه ملی این کشور اضافه کند. پایگاه خبری بیزینس رکوردر اعلام کرد... (ادامه مطلب)

۲۷ دی ۱۳۹۴ 1,059 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر

سیستم های تبدیل برق به گاز به منظور ذخیره انرژی

Kangen-Electrolysis   گرایش به سوی سیستم‌های انرژی پاک و پایدارتر تا سال ۲۰۵۰، نیازمند استفاده و بهره‌مندی از منابع تجدیدپذیر در مقیاس بزرگ   می‌باشد. در اتحادیه اروپا هدف گذاری جهت کاهش ۸۰ درصدی تولید CO2 تا سال ۲۰۵۰ نسبت به سال ۱۹۹۰، مدنظر قرار گرفته شده است.... (ادامه مطلب)

۲۶ دی ۱۳۹۴ 1,913 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،مقالات

توربین بادی شهری با تکنولوژی Capture Mobility

Capture-Mobility-Wind-Turbine استفاده از انرژی باد فقط به استفاده از توربین‌های بادی غول‌پیکر محدود نمی‌شود.بر اساس روش جدیدی که برای استفاده از انرژی باد معرفی شده است، توربین بادی شهری کوچکی ابداع شده است که قادر است از باد ایجاد شده توسط خودروهای اتوبان‌ها، انرژی تولید... (ادامه مطلب)

۲۶ دی ۱۳۹۴ 1,277 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر

آینده متعلق به انرژی خورشیدی است

۲۰۱۵_۴_۳_۸_۳۰_۵۵_۲۰۵ عضو کمیته علمی رویداد آب و انرژی گفت: آینده انرژی در دنیا متعلق به استفاده از انرژی خورشید است و ایران پتانسیل خوبی در این زمینه دارد. دکتر "مهدی احسان" با بیان این مطلب که انرژی یک برنامه‌ریزی کلی در هر مملکتی است، اظهار داشت: برای بسترسازی صادرات... (ادامه مطلب)

۲۳ دی ۱۳۹۴ 959 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×