120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
شهریور ۱۳۹۱

پنل خورشیدی 300 واتی، محصول جدید شرکت Suntech

پنل-خورشیدی شرکت Suntech ، بزرگترین تولید کننده پنل خورشیدی در چین محصول جدید خود را با توان 300 وات (0.3 کیلووات) به بازار معرفی کرده است. این پنل خورشیدی که از نظر توان برق تولیدی برای مصارف صنعتی و تجاری بسیار مناسب است هم اکنون در بازار آمریکای شمالی و جنوبی موجود... (ادامه مطلب)

۱۰ شهریور ۱۳۹۱ 2,699 بازدید ۶ دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

جنگ تجاری چین و آمریکا بر سر انرژی های تجدیدپذیر

سلول خورشیدی آتش اختلافات و جنگ تجاری بین دو اقتصاد بزرگ دنیا یعنی چین و ایالات متحده آمریکا بر سر انرژی های تجدیدپذیر بالا گرفته است. وزارت بازرگانی دولت چین خواستار توقف هر چه سریعتر حمایت آمریکا از شش شرکت فعال در زمینه انرژی های تجدیدپذیر که وابسته به دولت... (ادامه مطلب)

۹ شهریور ۱۳۹۱ 939 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،انرژی خورشیدی،انرژی‌های پاک،خبر

گزارش فرصت های شغلی سبز : 37409 فرصت شغلی سبز در نیمه دوم سال 2012

3E2jobsQ220212 بنا به گزارش یک مؤسسه اقتصادی فعال در زمینه انرژی های تجدیدپذیر (E2)، علیرغم تلاطمات بسیار در اقتصاد آمریکا، بخش انرژی های تجدیدپذیر همچنان به عنوان بهترین بخش برای ایجاد فرصت های شغلی در بین ماه های آوریل تا ژوئن 2012 شناخته شده است. بنابر این گزارش،... (ادامه مطلب)

۸ شهریور ۱۳۹۱ 969 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

نخستین توربین بادی فراساحلی پرتغال

توربین-بادی-فراساحلی نخستین توربین بادی فراساحلی پرتغال با ظرفیت 2 مگاوات در فاصله 4 کیلومتری سواحل شمالی این کشور جایی که عمق آب تقریباً به 50 متر می‌رسد نصب گردید و گواهی عملکرد برای طراحی، ساخت و نصب را از مؤسسه (ABS - American Bureau of Shipping) دریافت نمود. پروژه WindFloat همچنین... (ادامه مطلب)

۷ شهریور ۱۳۹۱ 930 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر

نسل بعدی سلول های خورشیدی

نسل جدید سلول های خورشیدی نقاط کوانتومی (Quantum Dots) یا همان نانوکریستال ها از خواص الکترونیکی خاصی برخوردارند که می‌توان از آنها برای تبدیل فوتون ها (ذرات نور) به الکتریسیته همانطور که در سلول های خورشیدی متعارف استفاده می‌شود بهره جست. سلول های خورشیدی کوانتومی با مواد کم... (ادامه مطلب)

۶ شهریور ۱۳۹۱ 1,176 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

بزرگترین توربین بادی یکپارچه با ساختمان

توربین-بادی-محور-عمودی-ساونیوس-2 بزرگترین توربین بادی یکپارچه با ساختمان (Building Integrated) بر روی بام مؤسسه تحقیقات دارویی اوکلاهما در ایالات متحده آمریکا نصب و راه‌اندازی گردید. این پروژه کار مشترک SWG Energy و Venger Wind می‌باشد. شرکت Venger Wind تعداد 18 دستگاه توربین بادی محور عمودی مدل V2 را که... (ادامه مطلب)

۵ شهریور ۱۳۹۱ 2,884 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×