120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
مهر ۱۳۹۱

انرژی خورشیدی دانمارک 8 سال جلوتر از اهداف سال 2020

سلول خورشیدی دانمارک در حال حاضر که سال 2012 فصل آخر خود را سپری می‌کند به اهداف از پیش تعیین شده خود در سال 2020 دست یافته است. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در دانمارک، قرار بود این کشور تا سال 2020 میلادی به 200 مگاوات برق حاصل از انرژی خورشیدی دست یابد که این اتفاق 8... (ادامه مطلب)

۸ مهر ۱۳۹۱ 1,150 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

تساوی انرژی های تجدیدپذیر انگلیس با نیروگاه های حرارتی

نیروگاه-بادی-فراساحلی دانیار: طبق آخرین تحقیقات انجام شده توسط تحلیلگران انرژی های تجدیدپذیر در Globaldata، پیش بینی شده است ظرفیت تجهیزات نصب شده برای استحصال انرژی های تجدیدپذیر در انگلیس تا سال 2025 میلادی با سهم انرژی حرارتی غالب در این کشور برابری خواهد نمود. سیاست‌های... (ادامه مطلب)

۸ مهر ۱۳۹۱ 954 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

معرفی شرکت انرژی های تجدیدپذیر آفشید

Afshid_Logo پس از انتشار فراخوان طرح معرفی شرکت های فعال در زمینه انرژی های تجدیدپذیر با استقبال بسیار خوب فعالان این صنعت مواجه شدیم که این خود حاکی از وجود توانمندی‌های بالقوه و بالفعل در بحث انرژی های نو ایران است. به عنوان نخستین شرکت این افتخار را داشتیم... (ادامه مطلب)

۵ مهر ۱۳۹۱ 3,092 بازدید ۳ دیدگاه موضوع: خبر،معرفی شرکت ها

مکزیک نیروگاه ژئوترمال 50 مگاواتی احداث می‌کند

LakePatztztztz شرکت میتسوبیشی ژاپن به زودی یک نیروگاه ژئوترمال 50 مگاواتی در مکزیک احداث خواهد کرد. پیش‌بینی می‌شود کار احداث این نیروگاه ژئوترمال تا دسامبر سال 2014 میلادی به پایان برسد. با به پایان رسیدن کار احداث و راه‌اندازی، این نیروگاه دوزدهمین نیروگاه... (ادامه مطلب)

۴ مهر ۱۳۹۱ 858 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی زمین گرمایی،خبر

توربین بادی جدید برای سرعت باد پایین

توربین بادی جدید شرکت Enercon، یکی از بزرگترین شرکتهای سازنده توربین بادی جهان از توربین بادی جدید خود در نمایشگاه انرژی بادی Husum رونمایی کرد. محصول جدید این شرکت یک توربین بادی 2.5 مگاواتی مناسب برای مناطق با سرعت باد پایین است. قطر روتور توربین بادی جدید Enercon که برای... (ادامه مطلب)

۳ مهر ۱۳۹۱ 1,247 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر

ایرباس و رویای هوانوردی پایدار

ایرباس چندی پیش مطلبی با عنوان "پیل سوختی هیدروژنی سوار ایرباس می‌شود" در دانیار منتشر گردید که حاکی از تلاشهای شرکت ایرباس برای کاهش انتشار گازها و آلاینده‌های کربنی بود. اخیراً، شرکت هواپیماسازی ایرباس فرانسه از رویای خود برای تحقق هوانوردی پایدار... (ادامه مطلب)

۱ مهر ۱۳۹۱ 1,190 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×