120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
تیر ۱۳۹۲

توربین بادی هوشمند جنرال الکتریک

توربین بادی هوشمند 7 همزمان با راه‌اندازی سه دستگاه توربین بادی هوشمند جنرال الکتریک، این سازنده مطرح صنعت توربین های بادی در جهان از رسانه‌ها دعوت کرده است تا با حضور در آزمایشگاه مرکزی این شرکت از نزدیک شاهد عملکرد واقعی یک توربین بادی هوشمند و تجهیزات بکار رفته در... (ادامه مطلب)

۹ تیر ۱۳۹۲ 1,177 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر

فرانسه توربین بادی محور عمودی 5 مگاواتی می‌سازد

توربین بادی محور عمودی یک شرکت فرانسوی به نام اولفی (Eolfi) از طرح توسعه و ساخت توربین بادی محور عمودی به قدرت 5 مگاوات خبر داد و گفت: این توربین بادی محور عمودی بسیار بزرگتر از توربین بادی 2.5 مگاواتی ورتیویند (2MW Vertiwind) خواهد بود و ظرفیتی در حدود 5 مگاوات خواهد داشت. قرار است این... (ادامه مطلب)

۸ تیر ۱۳۹۲ 1,286 بازدید ۲ دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر

نشان شرکت سبز از آن مترو تهران

نشان سبز مترو تهران برای نخستین بار در خاورمیانه، شرکت بهره برداری مترو تهران، نشان شرکت سبز یا همان Green Company را که نشانگر انطباق جهانی این شرکت با الزامات زیست محیطی در حوزه حمل و نقل ریلی است دریافت کرد. به گزارش ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري مترو... (ادامه مطلب)

۵ تیر ۱۳۹۲ 753 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

برچسب WindMade (ساخته شده توسط باد)

wm_label_type2_4c_273x167 مؤسسه غیرانتفاعی WindMade در ژانویه سال 2011 میلادی و با هدف ایجاد استانداردی برای تجارتهایی که از انرژی باد در تأمین انرژی مورد نیاز خود بهره می‌برند تأسیس گردید. به تازگی، این مؤسسه برچسب مخصوصی را با عنوان برچسب WindMade (برچسب ساخته شده توسط باد) برای... (ادامه مطلب)

۵ تیر ۱۳۹۲ 1,029 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک

دردسرهای شیرین کمال تبریزی با انرژی های تجدیدپذیر!

کمال تبریزی با صدور پروانه ساخت فیلم سینمایی «دردسرهای شیرین» به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه‌کنندگی محمدعلی حسین نژاد امکان شروع مرحله پیش تولید فراهم شده است. محمدعلی حسین‌نژاد طراح و تهیه‌کننده «دردسرهای شیرین» درباره این فیلم این چنین می‌گوید: طی... (ادامه مطلب)

۴ تیر ۱۳۹۲ 921 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

انرژی بادی فراتر از انتظار

wind-power-capacity هفته گذشته، پیتر سنکامپ، مدیر رسانه‌ای انجمن انرژی بادی اروپا، اعلام داشت که به زودی و تا قبل از به پایان رسیدن سال جاری میلادی، ظرفیت انرژی بادی از مرز 300 گیگاوات عبور خواهد کرد. این درحالیست که تا پایان سال 2012 میلادی و با احتساب احداث 44 گیگاوات... (ادامه مطلب)

۴ تیر ۱۳۹۲ 693 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×