120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
بهمن ۱۳۹۲

سرمایه‌گذاری وارن بافت بر روی انرژی‌های تجدیدپذیر

1_warren_buffett_bn فعال سرشناس اقتصادی، وارن بافت که هوش سرشار وی در زمینه‌های اقتصادی زبانزد فعالان حوزه‌های مختلف اقتصادی است، اخیراً با انعقاد قراردادی به ارزش یک میلیارد دلار با شرکت زیمنس آلمان، تعداد زیادی توربین بادی خریداری نموده است که گفته می‌شود تا... (ادامه مطلب)

۳ بهمن ۱۳۹۲ 1,109 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی بادی،انرژی خورشیدی،خبر

افتتاح اولین مجتمع آپارتمانی خورشیدی در تهران

solar-apartment نخستین مجتمع آپارتمانی خورشیدی درغرب تهران رونمایی شد. به گزارش ایسنا، محسن چراغی، عضوکانون فارغ التحصیلان معماری دانشگاه تهران و معمار و مجری طرح پروژه در نشست خبری خود درباره جزئیات این پروژه گفت: باتوجه به شمار قابل توجهِ روزهای آفتابی در شهر... (ادامه مطلب)

۳۰ دی ۱۳۹۲ 1,363 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

سکونت یک میلیون نفر در شهر هرمی!

ziggurat-pyramid شاید این مطلب ارتباط چندانی با موضوع اصلی این پایگاه علمی نداشته باشد. اما خبری است که به راحتی نیز نمی‌توان از کنار آن گذشت! بلی! باز هم یکی از شگفتی‌های دنیا در دبی در حال شکل‌گیری است. درست در قلب امارات متحده عربی و در شهر دبی، یکی از عجایب... (ادامه مطلب)

۲۸ دی ۱۳۹۲ 977 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر

شارژر بر پایه پیل سوختی هیدروژنی

شارژر - پیل سوختی یک شرکت فعال در حوزه فناوری در انگلیس با نام Intelligent Energy به زودی محصولی را روانه بازار خواهد ساخت که برای کاربران تلفن های همراه، نوید از رهایی از وابستگی به شبکه برق به همراه دارد. این محصول که Upp™ نام دارد، چیزی نیست غیر از یک منبع انرژی که از... (ادامه مطلب)

۱۶ دی ۱۳۹۲ 869 بازدید ۱ دیدگاه موضوع: خبر

چمن، منبع بعدی تولید زیست سوخت

چمن زیست سوخت دانشمندان پس از آنکه دریافتند چگونه می‌توان از جلبک، سوخت سازگار با محیط زیست تولید کرد، اکنون برای تولید این زیست سوخت به چمن روی آورده‌اند. یک پروژه جدید در اروپا که GrassMargins نام گرفته است، در جستجوی نوعی چمن پایا است که بتواند در تمام طول سال... (ادامه مطلب)

۱۴ دی ۱۳۹۲ 904 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×