120x240


120x240


120x240


120x240


120x240

648x60
468x60
اردیبهشت ۱۳۹۴

سرمایه گذاری شرکت آذری در نیروگاه زمین گرمایی مشگین شهر

۸۱۵۸۳۹۸۵-۶۴۱۰۰۸۹ فرماندار مشگین شهر از سرمایه گذاری یک شرکت جمهوری آذربایجان در نیروگاه زمین گرمایی و پروژه های گردشگری این شهرستان خبر داد. ابراهیم امامی روز شنبه در جریان بازدید مدیرعامل این شرکت از نیروگاه زمین گرمایی و اماکن گردشگری مشگین شهر گفت: در صورت... (ادامه مطلب)

۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ 500 بازدید بدون دیدگاه موضوع: خبر

استفاده از ظرفیت‌های بین‌المللی برای توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر

M-Mo-AR-SA-94-(28) معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی از استفاده از ظرفیت‌های بین‌المللی برای توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر خبر داد. به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "هوشنگ فلاحتیان" امروز (شنبه) در آیین معارفه دکتر "سیدمحمد صادق‌زاده" به‌عنوان... (ادامه مطلب)

۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ 452 بازدید بدون دیدگاه موضوع: خبر

مدیرعامل جدید سازمان انرژی‌های نو ایران منصوب شد

M-Mo-AR-SA-94-(29) یوسف آرمودلی مدیرعامل سازمان انرژی‌های نو ایران پس از ۳۶ سال فعالیت بازنشسته و سیدمحمد صادق زاده با حکم هوشنگ فلاحتیان معاون وزیر نیرو به عنوان مدیرعامل و رئیس مجمع عمومی سازمان انرژی های نو ایران (سانا) منصوب شده است. سیدمحمد صادق زاده... (ادامه مطلب)

۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ 548 بازدید بدون دیدگاه موضوع: خبر

انتقال نور خورشید به واحدهای مسکونی تا ۱۷ طبقه زیر زمین

۱۴۲۹۶۸۸۶۶۶۰۱۵ پژوهشگران پارک علم و فناوری لرستان سامانه‌ای را عرضه کرده‌اند که قادر است نور خورشید را بدون گسستن طیف آن تا طبقه ۱۷- ساختمانها منتقل کند. آرش فره‌وشی، مجری طرح با اشاره به مشکلات ناشی از نحوه طراحی ساختمان‌ها که باعث می شود نور خورشید به داخل... (ادامه مطلب)

۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ 597 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی خورشیدی،خبر

باشگاه انرژی‌های تجدیدپذیر – اردیبهشت ۱۳۹۴

poster_web باشگاه انرژی های تجدیدپذیر اردیبهشت ماه، روز پنج شنبه مورخ ۹۴/۰۲/۰۳  از ساعت ۹ الی  ۱۲ در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران واقع در تهران، میدان قدس، خیابان دزاشیب، خیابان عمار، کوی شهید صالحی، شماره ۲۲ برگزار می گردد. در این باشگاه بخش های مختلفی... (ادامه مطلب)

۲۶ فروردین ۱۳۹۴ 1,256 بازدید ۱ دیدگاه موضوع: اخبار کنفرانس و همایش،خبر

هنوز فرهنگ استفاده از انرژی پاک نداریم

۱۷۱۷۲۳_orig حمیدرضا صالحی دبیرکل فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته و نایب رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا٬ در خصوص چرایی عدم توسعه انرژی‌های نو در کشور گفت: مهم‌ترین دلیل این امر این است که... (ادامه مطلب)

۲۴ فروردین ۱۳۹۴ 486 بازدید بدون دیدگاه موضوع: انرژی‌های پاک،خبر


دعوت به همکاری

1- از کلیه علاقمند به همکاری در بخش آموزش دعوت بعمل می‌آید رزومه فعالیتهای آموزشی خود را به آدرس info [at] danyar.ir ارسال فرمایند.

2- از کلیه علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر دعوت به همکاری می‌گردد. چنانچه تمایل دارید در کار ترجمه اخبار و مطالب روز با دانیار همکاری نمایید با آدرس ایمیل info [at] danyar.ir مکاتبه فرمایید.

×